Львів у Вікіпедії → Львів на карті →Як самостійно захистити свій будинок та майно

Відмітимо, що ще десятиліття тому системи охорони та безпеки не були доступні для звичайних людей та масового використання, не тільки через свою непомірно високу вартість, але і внаслідок секретності таких систем. Раніше системи охорони використовувалися лише на дуже важливих та засекречених об’єктах. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилась і такі системи можуть купити всі охочі.

Так наявність у вас будинку, заміської дачі, квартири, магазину чи будь-якої іншої нерухомості одразу ж вимагає створення надійної системи охорони і захисту цього об’єкта. Тим більше, що зараз системи охорони стали доступними для багатьох людей, адже з сучасним асортиментом охоронного обладнання кожен може вибрати систему охорони на свій бюджет.

Якщо розглядати сьогоднішній ринок охоронного обладнання, то найбільш популярними являються готові комплекти охоронних сигналізацій LifeGard, Аякс, LifeSOS и Jablotron. Наприклад, охоронна сигналізація LifeGard підходить для встановлення в квартирі, невеликому будинку, офісі та інших об’єктах.  Цей комплект містить центральний блок з сенсорною панеллю, безпровідні датчики, сирену і всі необхідні комплектуючі для ефективної роботи системи.

Більшість сучасних сигналізацій використовують GSM зв’язок для передачі даних. Так це дуже зручно, адже мобільні телефони завжди під рукою і власник зможе миттєво дізнатися про загрозу. Як тільки зреагував будь-який датчик в системі, то ви одразу ж отримуєте повідомлення тривоги.

До складу сигналізації можуть входити самі різні охоронні датчики в залежності від того, які задачі ви ставите перед такою системою. Так це можуть бути датчики руху, датчики розбиття скла, датчики відкриття, датчики тепла, димові датчики, датчики витоку газу або комбіновані датчики.

Наприклад, якщо ви переживаєте за те, що зловмисники можуть проникнути в будинок під час вашої відсутності, то вам потрібні датчики руху, які і зреагують на будь-який рух людей на об’єкті. Якщо вам страшно від того, що злодії можуть проникнути в ваш будинок через вікна першого поверху, то вам потрібно встановити датчики відкриття вікон та дверей. Якщо ж ви переживаєте за те, щоб ваш дім не згорів вщент від пожару, то вам необхідні датчики тепла чи температури.

Різноманіття охоронного обладнання дозволяє кожній людині зі своїми індивідуальними потребами легко підібрати пристрої для виконання поставлених задач. 

 

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію