nvТуроператор “МІСТ-ТУР”

Адреса: проспект Шевченка, 34 м Львів

Контактний телефон: (032) 297-08-52

E-mail: office@meest-tour.com.ua

Веб-сайт: http://www.meest-tour.com/

Спільне українсько-канадське підприємство “МІСТ-ТУР” було створено в 1997р. (ліцензія туроператора АВ № 303129, видана Державною службою туризму та курортів в Україні 16 березня 2007 року).

1. Одна з провідних турфірм Західної України.
2. Туроператор з виїзного, в’їзного та внутрішнього туризму.
3. Постійний учасник міжнародних туристичних виставок:
WTM (Лондон, Великобританія), FITUR (Мадрид, Іспанія), ВІТ (Мілан, Італія), ITB (Берлін, Німеччина), MITT (Москва, Росія), Ferien Messe (Відень, Австрія), Tour Salon (Познань, Польща), „Туризм и отдых” (Мінськ, Білорусь), UITT та Турсалон „Україна” (Київ, Україна) та ін.
4. Акредитований член ІАТА (код ІАТА 72-3 20894 від 3 квітня 2003 р.)
5. Дійсний член Львівської торгово-промислової палати.
6.Переможець у конкурсі «Обличчя міста 2010» у номінації «Львів – відкритий для світу».


Розташування на карті:

Подібні компанії:

“Туроператор “МІСТ-ТУР””

  1. Olja
    06.09.2011 at 09:35 #

    О,Міст-тур!Жахливішої компанія ніж ця напевно у Львові немає!З вигляду всі такі привітні,гарно ставляться до клієнтів…а насправді це все суцільна брехня!!!ОСОБЛИВО у відділені яке знаходиться по вул.Городоцькій (біля ТЦ Скриня).Хочите поїхати гарно відпочити?ЗАХОДЬТЕ!!!Тільки от під словом “Гарно” розуміється інший смисл!Нам запропонувала “”дуже мила жіночка”яка вміє все дуже гарно розфантазувати відпочинок в чорногорії…все мало бути просто казково за її словами…а натомість будинок від моря знаходився десь 2км,а не 200м як Сказала п.І.в цій “чудесні” туристичній агенції!!!це ще не все…будинок був з бонусом,тобто в ньому ще крім нас жили різні жуки невідомого виду,мурашки,таракани і.т.д.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!Так,що коли захочите жити в антисанітарії,і з різними жучками обо”язково зайдіть за вище сказаною адресою!!!!

  2. Роман
    06.09.2011 at 10:22 #

    Дякуємо ! Тепер будемо знати, до кого треба звертатись якщо хочеться поїхати у “чудову поїздку” )))) Можливо оператора треба назвати “ЖАХ -ТУР” )))

Додати відгук про компанію