Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
lvivmarketСтудія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин

Адреса: м.Львів, вул. Романчука, 8

Контактний телефон: (096)460-89-81

Тел.факс: 275-37-98

E-mail: ng_lviv@ukr.net

Веб-сайт: www.ng.lviv.ua

Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин допоможе Вам стати висококваліфіковані фахівцем цієї області.
Студія заснована в 2003 році. Спеціалізується в області манікюру, педикюру, гелевого нарощування та нейл дизайну. Успішний багаторічний досвід дозволяє якісно надавати послуги і готувати професіоналів високого рівня.Майстри та викладачі – це одні з кращих і перспективних випускників студії з високим професійним освітою.

Ведучий викладач – Наталя Гринчишин. Багаторазовий призер національних та міжнародних чемпіонатів з нарощування та дизайну нігтів. Автор і розробник навчальних програм.
Програма навчання різноманітна.Курси розрізняються між собою тривалістю і рівнем складності, а так само програмою навчання. Регулярно курси удосконалюються і доповнюються. Тут проходять навчання як початківці майстра, так і фахівці, які бажають підвищити свій рівень.

Випускники студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин -це висококваліфіковані фахівці в області нейл технологій. Працюють вони не тільки в Україну, а й в Росії, Німеччини, Греції, Швеції, Італії та Португалії. Багато хто з них стали призерами національних чемпіонатів.
Студія є ексклюзивним регіональним представником німецької Школи LCN,фірми виробника професійної косметики для манікюру та педикюру WILDE Cosmetics GmbH та представником корпорації CNI. У студії проходить навчання за технологіями і на матеріалах цих торгових марок. По закінченню навчання видається сертифікат “Студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин”,
сертифікат міжнародного зразка Школи LCN-Україна дає право працювати майстрам за кордоном,
та сертифікат корпорації CNI (сертифікати видаються згідно програмі навчання).
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію