Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sih32Студія краси Мар’яни Шолош

Адреса: вул Городоцька 224

Контактний телефон: 067 26 87 802

Веб-сайт: www.sholosh.lviv.ua

Жінка завжди королева, що привертає усі погляди, добра фея, яка лише своєю посмішкою зачаровує, фотомодель, фотосесія якої все життя викликає сльози щастя і замилування на очах усіх чоловіків…

Саме так ви, жінки, усе й собі уявляєте, чи не так? Але для того, щоб мрії стали реальністю, ваш образ має бути продуманим до найменшої дрібниці, а зовнішній вигляд має бути просто бездоганним.

Тому моя порада – завітайте до «Студії краси Мар’яни Шолош» – зробіть гарний макіяж у професіонала. їх сьогодні можна виділити кілька на свій смак, під свій стиль – витончена елегантність, квітковість, мінімалістичність… Школа-студія пропонує, насамперед, навчання бажаючим оволодіти знаннями з візажу, макіяжу, нарощування нігтів, манікюру, педикюру, депіляції, з усіх витоків косметології. Вам не потрібно купувати матеріалів на час навчання, вам буде надане усе необхідне для того, щоб ви отримали хороші знання та попрактикували. Навчання проводяться кваліфікованими майстрами, і найголовніше, на професійних та якісних матеріалах. Жодної агресивності, надміру яскравості – нехай кожна жінка пишається натуральною красою. Особливо, якщо вона живе у місті, щоденно наражаючи шкіру на нескінченні впливи міського смогу, хлорованої води, конденціонованого сухого повітря, натовпу колег, які палять. Школа-студія краси Мар’яни Шолош допоможе бути красивими і блондинкам, і брюнеткам – вдень і ввечері, в офісі чи на заміській прогулянці.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію