Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nv56Перевірена компанія

Компанія «Пластімет»

Адреса: м.Івано-Франківськ вул. Вільна 25

Контактний телефон: +380 (67) 739-47-48, Київстар +380 (99) 032-00-26, МТС

Тел.факс: +380 (342) 57-10-70

E-mail: plastimet00@mail.ru

Веб-сайт: http://plastimet.prom.ua

Компанія «Пластімет» надає повний спектр послуг оптових і роздрібних постачань автотранспортом до Ваших дверей.
Наші товари:
ПОЛІКАРБОНАТ — виробники Ізраїль, Англія, Німеччина, Китай;

ЛИСТ ОЦИНКОВАНИЙ ГЛАДКИЙ І ПРОФІЛЬНИЙ;

СІТКА РАБИЦЯ — широкий асортимент;

ДРІТ ОЦИНКОВАНИЙ — різна товщина;

ЦВЯХИ.

Наша компанія пропонує якісне оперативне обслуговування, хороші ціни на наші товари і послуги. Пластімет — це оператор ринку сотового і монолітного полікарбонату, листа оцинкованого, сітки рабиці і цвяхів.
Наша компанія здійснює оптові постачання і роздрібний продаж стільникового і монолітного полікарбонату, комплектуючих для монтажу полікарбонатних систем кріплення, а також листа оцинкованого і сітки.
Постійна наявність на складі полікарбонатних листів різної цінової категорії.
Наша пропозиція зацікавить Вас вигідними цінами і обширним асортиментом, а товар і виконані роботи — незмінно високою якістю.
Зв’язавшись з нашим відділом продаж, Ви зможете взнати про: полікарбонат, профіль, лист оцинкований, сітку рабицу і цвяхи. Ціна для різних постачань дуже приваблива.
Компанія «Пластімет», пропонує широкий вибір стільникового і монолітного полікарбоната відмінної якості, по самих низьких цінах. В наявності є всі комплектуючі для монтажу полікарбонату (полікарбонатних листів)
Здійснюємо доставку по Івано-Франківську і області, а також по Україні. Формуємо ділерську мережу з продажу полікарбонату, листа оцинкованого, сітки рабіци і цвяха будівельного.
Основний вид діяльностіі — оптове постачання і реалізація.
Активними споживачами наших товарів і послуг є: будівельні компанії, виробники металоконструкцій, промислові підприємства, компанії які займаються виготовленням реклами, а також роздрібні покупці.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію