Гірськолижний курорт «Сонячна Долина»

Карпати – мальовничий куточок первісної природи, який розташувався західній частині України.  Це місце протягом багатьох років приваблює увагу туристів з усього світу. Домашня атмосфера лісної мрії з чистим гірським й багатьма можливостями активного або оздоровчого відпочинку для всієї сім’ї.

Незабутні емоції й враження, а також позитивні спогади – все це відпочинок в Карпатах. Такий невеликий, але багатий на спогади коточок являє собою справжній культурний спадок українського народу. Гірські пейзажі, які зустрічаються на кожному кроці та доброзичливі люди  підкуповують й змусять повернутися сюди ще раз. Позитивною несподіванкою відпочинку в Карпатах стане його цінова політика.  Кожен може підібрати варіант, котрий не буде лякати його гаманець й дозволить відпочити без проблем.

Розваги Карпат відрізняються своєю різноманітністю в будь-який сезон. Взимку туристи мають змогу насолодитися:

  • лижними катаннями;
  • катанням на сноуборді;
  • прогулянки на снігоходах.

Вважається також одним із найкращих варіантів для відпочинку з дітьми та сім’єю.

Осінь і весна – час, коли найкраще займатися своїм оздоровленням.

Зупинитися можна в пансіонаті «Сонячна долина». В цьому надзвичайному місці є можливість налагодити роботу організму, зробити профілактику внутрішніх органів та ін. Всім відвідувачам доступні безліч профілактичних, лікувальних процедур та СПА. Не слід забувати й те, що весна це пора прогулянок на свіжому повітрі у лісі. Це можливість знайти гармонію з собою та повністю віддатися релаксації для душі.  Також цей період є дуже багатим на урожай грибів та ягід, які ви можете сміливо збирати.

Літні Карпати також відрізняються своїми особливостями. Це влучний час для відпочинку серед екстремалів та любителів активного спорту.  Адже саме в цей період є можливість сплавитися по бурхливій гірській річці, покататися на квадроциклах та багато іншого.

Багато лікувально-мінеральних джерел, а також лікувальних грязей дозволять вам налагодити здоров’я в зручний для вас час.  Якщо ви хоч раз побували в Карпатах, то не повернутися сюди ще раз вам не вдасться, адже це неможливо. Краєвиди гір й аромати хвої змусять вас знову відвідати ці прекрасні краї.

Рейтинг статті:

5.0 of 5.0 на основі 26 голосів

Напишіть нам