sihЕлектротехнічний центр компанії ТД Будмаркет

Адреса: м.Львів, вул.Левандівська,3

Контактний телефон: (050) 541-76-74

Тел.факс: (032) 298-30-18

E-mail: tdbm@ukr.net

Веб-сайт: www.td-bm.com.ua

Сфера нашої діяльності – це висококваліфікований підбір, реалізація, ремонт та налаштування електророзподільчої та приводної техніки, створення проектів на її базі, а так само обслуговування на всіх етапах експлуатації. Наші фахівці відповідять на будь-яке Ваше питання, пов’язане з експлуатацією, налаштуванням і ремонтом приводної техніки різних виробників.

Комплекс послуг пропонованих нашою професійною командою включає все, що може Вам знадобитися на будь-якому з етапів взаємодії з електроприводом:

Вибір та постачання приводної техніки і супутнього устаткування за вихідними даними Замовника (електродвигуни, редуктори, перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску, автоматичні вимикачі, контактори та інше).

Постачання запчастин та обладнання на заміну тому, що вийшло з ладу.

Створення та монтаж комплексного електроприводу та станцій керування для асинхронних електродвигунів, насосів, вентиляторів.

Ремонт та обслуговування перетворювачів частоти ,пристроїв плавного пуску та електродвигунів .

Комплексна поставка електротехнічного та технологічного обладнання для систем електроприводу та автоматизації технологічних процесів.

Проведення технічних семінарів для персоналу Замовників по питаннях налаштування, правильної експлуатації і обслуговування приводної техніки.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію