Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihБаза відпочинку Лісна

Адреса: с. Руда, Камянко-Бузький р/н,

Контактний телефон: + 3 8 098 266 89 08

Тел.факс: + 3 8 098 469 02 09

Веб-сайт: www.lisna.net.ua

Запрошуємо відвідати базу сімейного відпочинку “Лісна”.

База розташована в сосновому лісі на берегах двох озер. Чисте лісове повітря, відмінний сервіс не залишать Вас без приємних вражень.

База відпочинку “Лісна” – це:

 • комфортабельний відпочинок в сосновому лісі
 • цегляні котеджі, дерев’яні зруби підвищенного комфорту
 • дерев’яні фінські будиночки
 • комплекс розваг за будь-якої погоди

У нас Ви знайдете будь-які розваги для дітей та дорослих.

Проведення банкетів, корпоративних вечірок, весіль…..
Конференц зал на 150 місць.

Ми працюємо цілий рік, цілодобово.

Подібні компанії:

“База відпочинку Лісна”

 1. Рома
  18.06.2012 at 09:34 #

  Більше ніколи не поїду в Лісну!
  Цю базу відвідуємо із сімєю уже 5 років, за цей час на ній міняються власники і з кожним новим власником стає все гірше і гірше!!!
  за 5 років ми не раз святкували на цій базі ювілеї, Нові роки, просто сімейні відпочинки на вихідних, корпоративи.
  Вчора повернулися звідти і моєму обуренню просто немає меж!!!
  1. Завжди відпочиваємо великою компанією сімями з дітками. Дітки віком від 0 і більше. Замовляємо великі цегляні будиночки, які навпроти озера – і для рибалки зручно і для сімї. завжди оплачували вартість будиночку, не зважаючи на кількість людей, які будуть фактично проживати. Останнього разу нам вказали вартість 1500 грн доба за будинок. Нас в ньому було 10 дорослих + дітки. При поселенні персонал почав вимагати доплату, бо виявляється в будиночок може поселитися лише 8 осіб, хоча при замовленні такої умови не було.
  2. Сніданок – виявляється вам потрібно завчасно попередити персонал про меню, яке ви бажаєте скуштувати на ранок – інакше вам подадуть в кращому випадку яєшню, або те що залишилось від вчорашнього сніданку.
  3. Розваги – волейбол – поле для нього знаходиться біля ставка, тому якщо ви не профі і випадково не туди мячика кинете – вам доведеться стрибати за ним у воду!!! Найбільш гідної оцінки там заслуговує великий теніс, але це надбання ще перших власників. При замовленні тенісу – обовязково контролюйте якість ракеток, які ви берете на прокат – інакше вам доведеться оплатити вартість інвентару, який до вас уже був зіпсований.
  4. СОБАКИ!!!! – по території бігають собаки. Одна із таких собак ВКУСИЛА МОЮ ДИТИНУ!!!! На неодноразові прохання привязати цю собаку – працівники відповідали, що вона мирна і вона годує малих собачат.
  5. Хамське відношення персоналу – ви для них лише додаткове джерело збагачення. При виселенні нам намагалися приписати зламану розетку, пульт від телевізора і !!! ЖУРНАЛЬНИЙ СТОЛИК!!! , який ми, мабуть, в руках винесли!!!
  6. Музика – гучна і лунає далеко за північ – до останнього клієнта. Не знаю як жилося людям у будиночках поруч.
  Місце розташування бази – чудове, гарна природа і ліс і озеро, але настільки хамське і непрофесійне відношення перекреслюють це все!

Додати відгук про компанію