nvЮридична компанія LEGAL EXPERTS

Адреса: пл. Міцкевича, 6/7 Львів

Контактний телефон: 067-313-02-60

E-mail: Legal-experts@bigmir.net

Веб-сайт: http://www.legalexperts.com.ua/

Компанія LEGAL EXPERTS розпочала активну діяльність у 2000 році
Ключові сфери діяльності – корпоративне право, господарське право, земельне право , юридичний супровід операцій з нерухомістю , представництво інтересів в органах державної влади та судах.
Наші партнери – юристи, які мають великий досвід у наданні консультацій з питань податкового планування та альтернативних способів закриття бізнесу; розв’язанні суперечок.

Юридична компанія LEGAL EXPERTS – це об’єднання юристів, що мають великий досвід у всіх сферах юридичної практики і утворилося в наслідок багаторічної плідної співпраці його учасників. Ми гарантуємо юридичним та фізичним особам професіоналізм і компетентність у галузях Цивільного, Трудового, Господарського та Сімейного права. Наші юристи мають великий досвід у наданні консультацій з питань податкового планування та альтернативних способів закриття бізнесу, розв’язанні суперечок.

Окрім цього, LEGAL EXPERTS відкрите до співпраці з іноземними юридичними фірмами, а також підприємствами, що мають на меті створення власного бізнесу на території України. Забезпечуємо повний контроль над веденням справ клієнта.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію