Який фотоапарат краще обрати?

Nikon D3100 KitФотоапарат – це річ, яка в наш час має бути у кожного. Він дарує нам знімки всього життя, дає можливість згадати різноманітні щасливі моменти, допомагає людям, які знаходяться на відстані, стати ближчими один до одного. Від асортименту фототехніки на ринку розбігаються очі. Вони відрізняються дизайном, габаритами, характеристиками, цінами. Тим, хто прагне купити фотоапарат у Львові, але не знає, як зробити правильний вибір, варто ознайомитися з їх параметрами на цьому сайті, зручні фільтри допоможуть визначитися з моделлю.

В першу чергу потрібно зрозуміти, для чого вам потрібен фотоапарат. Будете ви просто знімати себе та своїх близьких для домашнього альбому, а, можливо, це стане вашим хобі чи навіть заробітком. Як би там не було, та головне – це якість і надійність, тому довіряти варто тільки перевіреним виробникам, які вже давно зарекомендували себе на ринку.

Кількість мегапікселей

Передусім, саме на цей параметр покупці звертають увагу, вважаючи, що чим більше – тим краще. Насправді, матриця 3-5 Мп дає можливість отримувати найякісніші знімки, якщо їх просто продивлятися в електронному режимі або друкувати в форматі 10Х15, 20Х30. Професіоналам, яким потрібно робити портрети великих розмірів, звісно, доведеться обрати фотоапарат з більшою кількістю мегапікселей. Чим більше розширення – тим більше дрібних деталей буде відображено на знімку.

Розмір та чутливість матриці

Canon EOS 650D KitКращою вважається велика матриця, так як саме від неї залежить передача світла та відтінків. Користуватися технікою буде необхідно в різний час доби: і при яскравому сонці, і вночі. Тому наявність ручних налаштувань чутливості – це необхідність. Ще один плюс великої матриці – безшумність.Важливі дрібниці, на які варто звернути увагу:

1. Видошукач. Саме цей елемент показує нам картинку, яка згодом стане фотографією. Він може бути електронним, оптичним, дзеркальним. Останній варіант – найкращий, але і найдорожчий. В деяких моделях видошукач взагалі відсутній, а майбутнє зображення фотограф бачить лише на дисплеї. Це не зручно, особливо за відсутності можливості зробити повторний кадр.

2. Спалах. Буде краще, якщо він буде зовнішнім, а не вбудованим. Але і той, і інший не тільки дає можливість фотографувати при поганому освітленні, але й зменшує ефект червоних очей.

3. Пам’ять значення немає. Завжди можна придбати зовнішню карту на будь-яку кількість Гб.

4. Живлення. Звичайні батарейки та літієві акумулятори підійдуть тільки тим, хто рідко буде робити знімки. При необхідності тривалого використання камери краще обрати лужні та металогібритні батареї.

 

Хтось мріє про оригінальний дизайн та компактні розміри, інший – про якісну електроніку та оптичний зум. Враховуючи власні побажання і потреби, і має робитися вибір.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію