Львів у Вікіпедії → Львів на карті →Як спланувати екскурсію самостійно

Не всім вдається поїхати в подорож, організовану туристичною фірмою. Цьому є безліч причин: комусь це не по кишені, хтось хоче скористатися діловою поїздкою для знайомства з новим містом, молодята влаштовують собі медовий місяць «на колесах», компанії відправляються в турне, щоб заодно відпочити на природі. Тому не завжди послуги агентств збігаються з нашими бажаннями і можливостями. Але і самостійний тур можна провести на вищому рівні, враховуючи, звичайно, деякі важливі деталі.

  • Маршрут. Якщо ви обрали для екскурсії певне місто, то просто сідаєте в автомобіль, або інший зручний для вас транспорт і вирушаєте в дорогу. Інша справа, якщо планується заїзд в кілька місць. У цьому випадку проведіть на мапі лінію свого руху, щоб не петляти, а з економією часу і бензину потрапляти в цікаві для вас місця. Крім того, детально розроблений маршрут вкаже на деякі особливості, про які ви, можливо, і не підозрювали: озера, святі місця, кемпінги тощо.
  • Пам’ятки. Припустимо, приїхали ви на місце, а що далі? Будете питати на кожному кроці, де знаходиться такий-то пам’ятник, або втратите багато часу у пошуках карти міста? Набагато простіше купити її заздалегідь, а також скористатися інтернетом, щоб дізнатися, де тут музей, архітектурна пам’ятка, баня в Луцьку чи ресторан. «Підкувавшись» таким чином, екскурсія вийде менш хаотичною і нервовою.
  • Ночівля. Навіть якщо у ваші плани входить ночівля в наметі, не забувайте, що їх з легкістю може зруйнувати примхлива погода. Так що про готель краще все-таки подбати, до того ж якщо ви обмежені в коштах. Детальніше вивчіть співвідношення у готелі Луцька ціни і якості сервісу, щоб бути готовим, приміром, до відсутності гарячої води у номері. Або, навпаки, отримати додаткові можливості для приємного відпочинку, як-то тренажерний зал, кінотеатр чи послуги масажиста.
  • Розваги. Культурна програма, звісно, головна ваша мета, але й про своє дозвілля варто подбати. Після плідних екскурсій напевно захочеться просто порелаксувати. Для цього ви можете окремо вибрати якийсь заклад харчування, поїхати на природу, відвідати нічний клуб і т.д. Або спланувати свій відпочинок в одному розважальному комплексі, наприклад, 101 кілометр, де можна смачно поїсти в ресторані або біля багаття, пограти у спортивні ігри, поплавати в басейні, ще й заночувати у затишному готелі. Це вже на ваш вибір.

Ось такі прості поради здатні полегшити вам життя в подорожі, зробити її приємною і багатою на позитивні емоції.

 

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію