Як правильно купити ламінат

Останнім часом багато людей стикаються із проблемою вибору хорошого підлогового покриття. Купити ламінат – це просто. Особливо, зважаючи на широченний асортимент, представлений у гіпермаркетах підлоги та підлогового покриття, що з’явились наче гриби після дощу.

Але купити ламінат саме такий, який буде служити довгі роки – отут є над чим помізкувати і поламати голову. Отож, якщо Ви вирішили, що достатньо з вас старої долівки, і настав час на ламінат, поради Гіпермаркета Пола FLOOR допоможуть Вам визначитись із правильним вибором.

Насамперед потрібно визначитись зі стилем майбутнього підлогового покриття. Не завжди варто обирати наймодніший фасон. Адже, як відомо, мода мінлива, а підлогове покриття – на довгі роки. Найголовніше, щоб ламінат був зручний та функціональний. Тому уважно прослідкуйте, аби покриття було рівномірної барви, однорідної фактури, складалось із якісних матеріалів.

Купити ламінат на Гипермаркете пола FLOOR

Не зайвим буде зробити візити своїм друзям та близьким, у помешканнях яких встановлений ламінат. Не встидайтесь питатись та цікавитись – чим більше Ви дізнаєтесь про ламінат, тим влучніший буде ваш вибір. Розпитайтесь у них про якість, досвід користування, критерії вибору. Також стане у пригоді і моніторинг інтернет-ресурсів. Звертайте увагу на коментарі споживачів, відфільтровуючи відверто рекламні дописи.

Не забувайте про слабке місце ламінату – контакт з водою. Бували випадки, коли навіть невелика кількість води, розлита на неякісний ламінат призводила до деформації та здування підлоги. Тому ретельно з’ясуйте, чи вибраний Вами ламінат є достатньо стійкий до впливу води.

Зрештою, якшо часу на інтернет немає, та й до друзів в гості йти неохота, можете відразу попрямувати в якийсь гіпермаркет підлоги, де отримаєте фахову консультацію від продавця. Наприклад, ось тут професійні консультанти Вам детально розкажуть все про кожен з видів представленого ламінату, його переваги, можливі недоліки, специфіку встановлення та дадуть цінні поради по догляду. У тому випадку купити ламінат, знаючи принаймні бажану текстуру та барву, не є важко.

Специфіка ламінованого покриття така, що на ньому видно практично усе. Отож вибирайте колір, зважаючи на те, де використовуватиметься ламінат. Звісно, на темнішому фоні бруд не такий помітний, натомість світла підлога гарніша, нарядніша.

Отож, головне правило купівлі ламінату – не гарячкувати, і або присвятити цьому питанню свій час, вивчаючи усі можливі нюанси, або ж просто довіритись фахівцям-консультантам великих центрів підлогового покриття.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію