Як купувати пральну машинку – автомат?

Як купувати пральну машинку – автомат? Машинка європейського стандарту повинна мати захист від перепадів напруги і мати вкладиш “Критерії Європейського Економічного Співтовариства» в них міститься усе технічні характеристики їхніх стандартів. Захист від дітей це тугі з фіксаторами ручки і кнопки. Якщо буде витік води, то електроніка миттєво заблокує подачу води. Якщо виникне якась несправність, ви почуєте звукову сигналізацію або побачите світлове моргання. Механічний захист виражається міцним подвійним склом на люках, а також блокуванням дверей при пранні. Про надійність пральної машини говорить країна виробник.

Наприклад італійська збірка машин таких моделей як indesit, ariston, zanussi, правда їх збірка не завжди здійснюється в Італії, розрахована від 5 до 8 років експлуатації. Німецькі пральні машинки такі як Bosch, Siemens, Miele прослужать від 10 до 15 років. Samsung, LG, Daewoo корейські пральні машинки служать менше п’яти років, китайські моделі Haier від 3 до 5 років. Переможцями з експлуатації вважаються австрійської і шведської збірки пральні машинки. Вони можуть прослужити до 20 років. Найнадійніші машинки ручної зборки.

Компанія BEKO випускає машинки автоматичного складання, це зменшує термін служби і вартість машинки. Будь-які пральні машини, різних марок мають властивість ламатися. Ознаки поломки: безперервний шум при роботі, витік води, невідповідність прання або неякісне полоскання, зупинка програми при виконанні прання. При наявності таких проблем слід звертатися в сервісний центр, і вони обов’язково усунуть всі неполадки. Ціни на пральні машинки. Запчастини та комплектуючі для всіх видів пральних машин виготовляють чотири заводи. Будова машини складається з бака, програматора, двигуна. Тому в основному ми платимо за марку виробника та за гарний дизайн. Комплектуючі відрізняються тільки програмами прання, а вона залежить від обраного циклу та впливу використовуваного порошку. Вартість пральної машинки залежить від новизни дизайну і загальним характеристикам.

Вартість нових моделей набагато вище, ніж відомі опрацьовані моделі. Придбати пральну машинку можна в спеціальних магазинах, замовити через інтернет або телефон. Не купуйте даний пристрій через газети або оголошення в інтернеті, Ви отримаєте значно нижчу ціну, але зіткнетеся з проблемою гарантії і в крайньому випадку при несправності не зможете її повернути продавцеві. Інструкція з використання апарату повинна бути на нормальній зрозумілій мові. Також у Вас повинен бути гарантійний талон разом з товарним чи касовим чеком…

http://mansdays.ru/

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію