nv“ВИШУКАНА ПІДЛОГА” Львів. Якісна паркетна дошка і ламінат

Адреса: м. Львів, вул. Хімічна 4

Контактний телефон: 240-38-52,

Веб-сайт: www.pidloga.lviv.ua

Якщо у Вас виникло питання придбання якісного паркету чи ламінату – ласкаво просимо у VIP-салон “Вишукана підлога”.

Наш салон в першу чергу звертає увагу на індивідуальність, на особистість, на людину і прагне допомогти їй самовиразитись, втілити свої бажання та мрії. І щоб досягнути цієї мети VIP-салон “Вишукана підлога” в своїй діяльності поєднує важливі речі, створюючи комплексний сервіс:

– Бездоганна якість матеріалів.
– Широкий вибір як самого підлогового покриття, так і його стилів.
– Можливість на місці так би мовити «приміряти» відчути той чи інший стиль, потримати його в руках.
– Каталоги продукції значно розширють можливий вибір клієнта, дають змогу знайти та підібрати саме те, що людині потрібно, що відповідає її бажанню.
– У нашому салоні знайдуть час для кожного. І якщо буде потреба зустрітися у вихідний день, або після завершення робочого дня, то персонал радо піде на зустріч клієнту. Прерогативи замовника ставляться понад усе.
– Комфортні умови для вибору.
– Привітний фаховий персонал.
– Конфіденційність. Кожний клієнт VIP-салону “Вишукана підлога” може бути впевненим, що будь-яка інформація про нього, як приватна, так і стосовно його дизайнерських ідей не буде розголошена, або використана у будь-якій формі. VIP-салон «ВИШУКАНА ПІДЛОГА» не має потреби хизуватися тим, що його відвідувала та чи інша видатна особа та розповідати іншим клієнтам, або колегам про його вибір.

Поєднання вище перерахованих особливостей і створює унікальність та винятковість VIP-салону “Вишукана підлога”. І в цьому наші переваги.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію