Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvВетеринарна клініка “ІрвітЗоо”

Адреса: м.Львів, вул. Широка, 81

Контактний телефон: +38 (098) 897 43 46

E-mail: viktormedik@ukr.net

Веб-сайт: м.Львів, вул. Широка, 81

ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА “ІрвітЗоо”

Штат клініки складається із висококваліфікованих працівників ветеринарної медицини. За плечима кожного багаторічна ветеринарна практика, а також наукова робота. Персонал клініки з турботою та професіоналізмом віднесеться до Вашого чотирилапого улюбленця, адже для нас він в першу чергу – Пацієнт.

“ІрвітЗоо” – це ветеринарна клініка великого спектру послуг.

Спеціалізація клініки: лікування собак, котів, папуг та гризунів. Наша клініка співпрацює з провідними діагностично-лабораторними центрами та науково дослідними інститутами м.Львова. Ми надаємо повний спектр лікувальних послуг. Ми гарантуємо високу якість та своєчасність лікування Ваших чотирьохлапих улюбленців, а також проведення всіх необхідних профілактичних заходів.

Наші улюбленці дуже подібні на нас, вони мають свої звички, свій характер, улюблені іграшки та страви. І нажаль хворіють вони так само, як і ми. Але на відміну від нас вони не можуть сказати, що їх болить, чищо їх хвилює. Хвороба може проявитись, як в день так і в ночі, в будні чи святкові дні.

Коли б не захворів Ваш улюбленець ми завжди готові прийти Вам на допомогу!!!

Напрям нашої ветеринарної клініки – хірургія, акушерство, терапія, стоматологія. Окрім цього ми пропонуємо послуги, щодо щеплення, таврування, мікрочипування.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію