Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihТзОВ “Львівпідшипник”

Адреса: м.Львів, вул. Патона, 22

Контактний телефон: +38 (0322) 62-20-06

E-mail: info@lp.lviv.ua

Веб-сайт: www.lp.lviv.ua

Усе що обертається, від стоматологічного бура до турбін електростанцій використовує у роботі підшипникові вузли. Сфера їх застосування безмежна: промисловість, транспорт, енергетика, будівництво, сільське господарство, побутова електротехніка.

Кожен вузол вимагає відповідних підшипників: по геометричних розмірах, навантаженнях, швидкості обертання, конструкції та ін. Розібратися у цьому розмаїтті без спеціальних інженерних знань та досвіду майже неможливо. Ми з впевненістю стверджуємо, що коллектив ТОВ “Львівпідшипник” допоможе у виборі ооигінального підшипника або його аналога у 99% випадків.

В Україні є два підшипникових заводи,у Росії – 11,Чехії -3,Словаччині-7,Китаї-більше 200. Кожен з них спеціалізується на певних типах: кулькові , роликові, голкові, шарнірні, лінійні … Окрім цього різні технології, досвід та культура виробництва, епідемія підробок відомих марок.

Прийшов час спеціалізації, тому по гроші треба йти у банк ,по пораду – до адвокатів, а за підшипниками необхідно звертатись до ТОВ “Львівпідшипник”.

ТзОВ “Львівпідшипник” спеціалізується на поставках підшипників торгових марок СПЗ (Росія, м.Самара), ZKL (Чехія та Словаччина), DPI (Індія).

У довголітній кооперації з дилерами інших торгових марок підприємство поставляє підшипники SKF (Швеція), SNR (Франція), ZWZ (Китай), CX (Польща).
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію