Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvТуроператор “Моноліт”

Адреса: вул. Коперніка, 19 м Львів

Контактний телефон: +38 (067) 314-34-55

Тел.факс: +38 (032) 261-44-75

E-mail: monolit2002@lviv.farlep.net

Веб-сайт: http://www.monolittour.lviv.ua/

ТОВ “Моноліт” було створено в 1991р – так що в цьому році ми відсвяткували 20-річчя. Сьогодні “Моноліт” – туроператор (ліцензія АВ № 566032 від 01.10.2010). Багаторічний досвід роботи в туристичному бізнесі, знання особливостей пропонованих маршрутів, а також прагнення наших менеджерів до вдосконалення всіх наших програм і турів, дозволяє нам створювати конкурентоспроможний і якісний продукт туристичного ринку. Основною політикою нашої фірми є прагнення до поліпшення нашого турпродукту, а також до створення максимального комфорту при роботі з нами на взаємовигідних умовах. Відмінні риси наших менеджерів: професіоналізм, оперативність, доброзичливість. До кожного сезону ми намагаємося розробляти і пропонувати цікаві різноманітні тури-новинки і ніколи не зупиняємося на досягнутому.
Основні напрямки нашої діяльності:

– Сімейний відпочинок по Україні: Крим (Євпаторія, Алушта, Ялта, Судак), Азовське море (Кирилівка), Одеський регіон (Коблево, Затока), Херсон (Скадовськ, Лазурне), Шацьк, Карпати, Трускавець.
– дитячий відпочинок – дитячі табори в Карпатах, на Азові, у Криму.
– тури в Чорногорію, Болгарію, Туреччину.
– екскурсійні тури в країни Західної Європи: Польща, Угорщина, Чехія.
– Екскурсійна діяльність: (прийом у Львові, розважально-екстремальні тури в Карпати).
– транспортні послуги: автобусний чартер в Коблево, Євпаторію, Шацьк.
– страхування: всі види страхування – життя, здоров’я, транспорту, нерухомості, згідно договору між ТОВ “Моноліт “і СК” Інпро “.

Колектив фірми “Моноліт” любить і цінує всіх наших постійних агентів, туристів і завжди відкритий для співпраці з новими партнерами.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію