4694426_w0_h80_logo_vdТОВ «Житлово-будівельна компанія «Ваш дім»

Адреса: вул. Героїв УПА, 72, Львов,

Контактний телефон: +380 (50) 675-05-61

Тел.факс: +380 (32) 298-94-44

Веб-сайт: www.vashdim.com.ua

Наші переваги:
Житлове та комерційне будівництво
Архітектурне та будівельне проектування
Конструкторські роботи
Продаж збудованого житла

ЗАТ Житлово-будівельна компанія “Ваш дім” заснована в жовтні 2002 року. Основними напрямками діяльності товариства є проектування та будівництво житлових, офісно-представницьких, соціально-культурних комплексів та об’єктів побутового призначення. Зусилля компанії зосереджені на інвестуванні коштів у повний виробничо-комерційний цикл: від пошуку та генерації нових ідей, розробки власних проектів – до здачі готових об’єктів “під ключ”.

Забезпечуючи реалізацію стратегії розвитку компанії, було створено проектну групу, отримано ліцензію Держкомітету з будівництва та архітектури України на здійснення архітектурно-проектувальних робіт.

Колектив однодумців та професіоналів житлово-будівельної компанії “Ваш дім” послідовно реалізовує визначену філософію щодо надання послуг найвищого ґатунку, орієнтацію на прогресивні засади будівництва, застосування нових сучасних технологій.

Купівля нерухмості здійснюється за допомогою ТзОВ «Інвестиційно-фінансова компанія» яка працює на ринку фінансових послуг України з 2006 року.

Основним видом діяльності Фінансової компанії є надання фінансових послуг по залученню фінансових активів фізичних та юридичних осіб для фінансування об’єктів будівництва: житлових будинків, нежитлових приміщень та автопаркінгів.

Придбати житло в компанії можливо за більш надійною і прозорою схемою, яка сьогодні існує на ринку – це участь інвесторів у Фонді фінансування будівництва.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію