Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihПеревірена компанія

Торгівельна марка Юранна

Адреса: Вул.Ш Руставелі №8

Контактний телефон: 032 2755558

Тел.факс: 032 2763360

E-mail: dizayn@uranna.ua

Веб-сайт: http://uranna.ua

Торгівельна марка Юранна заснована у 1995р. І від початку свого існування, основною метою її було допомогти людині в одному із головних проявів її прагнення до гармонії у створенні” ідеального середовища життя”. Ось чому “Юранна” в першу чергу турбується про споживача, його особливі потреби та індивідуальні смакові сприйняття; намагається чуйно реагувати на всі зміни споживацьких потреб; враховує можливості замовників з різним рівнем достатку; поповнює і обновлює свій асортимент та сферу послуг. Тому звернувшись до “Юранни” кожний клієнт має можливість знайти ті меблі, які роблять інтер”ер його дому, офісу, ресторану, готелю або клубу неповторним та індивідуальним.

Кваліфікована порада спеціалістів, виїзд дизайнера на місце і компетентна консультація по компоновці меблів, гнучка система знижок, швидке обслуговування, цілий спект послуг (безкоштовних), тактовність і приємність працівників перетворює процес замовлення і здійснення покупки в задоволення.

“Юранна” співпрацює з головним представником Італійского бренду “Італ-Велюті” по виробництву меблевих тканин на Україні, а також з Канадською фірмою по меблевим тканинам «Золоте руно» і це дає можливість великій гамі кольорів та якісного оформлення. Натуральнее дерево, шкіра та інша фурнітура, комплектуючі європейских фірм роблять продукцію цієї марки вишуканою, надійною і якісною.

«Юранна» не виготовляє, а створює меблі!

Ми пропонуємо:
Дизайн інтер’єрів та меблів, виготовлення меблів та елементів декору па малюнкам замовника, виготовлення м’яких меблів, меблі з натуральної деревини , шафи купе, ліжка, столи, меблі для кафе і ресторанів, комплексне виконання мебліровки та декору для ресторанів, барні стійки довільної складності., виготовлення елементів садового дозайну.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію