Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvТМ «Клуб 4 Лапи»

Контактний телефон: (032)298-98-20

E-mail: info@club4lapy.com.ua

Веб-сайт: www.club4lapy.com.ua

Під ТМ «Клуб 4 Лапи» виготовляються перші українські високоякісні преміальні корми для котів та собак. Основні цінності, яких дотримуються виробники бренду – стабільна якість та завжди свіжий продукт.
Асортиментний ряд включає понад 20 позицій сухих та вологих кормів для собак та котів та постійно збільшується, враховуючи потреби ринку. Окремою лінійкою представлена профілактична серія кормів для котів «Клуб 4 Лапи Плюс».
Усі рецептури кормів – унікальні та розроблені фахівцями компанії «Кормотех» під керівництвом спеціалістів компанії «Petfood Development Worldwide», США, фахівців польської компанії «Petfood Specialities» та під контролем українських ветеринарів.
Продукція протестована і схвалена Голландським інститутом харчування тварин «Кеннел де Моргенстонд» і українським ДНДКІ.Сировина, що використовується у виробництві проходить жорсткий контроль відбору та на 70% вітчизняного походження.
Обладнання, на якому виготовляється продукт, належить датській фірмі Sprout Matador. Воно дозволяє використовувати прогресивні методи виробництва корму: екструзії та вакуумного напилення. Весь асортимент продукції відповідає законодавчим вимогам якості до кормів Європейського Союзу.
На заводі впроваджено та сертифіковано систему управління якістю в харчовій промисловості відповідно до стандарту ISO 22000.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію