Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
lvivmarketПеревірена компанія

Компанія “Пурій-Майстер”

Адреса: м. Львів, вул. Зелена 149-Б

Контактний телефон: (8067)34-111-35, 245-61-63

Тел.факс: 245-40-29

E-mail: order.pmajster@gmail.com

Веб-сайт: http://puriy.com.ua/

Компанія «Пурій-Майстер» займається виготовленням натуральних дерев’яних меблів. Вже сьогодні Ви можете замовити меблі із натуральної деревини, котрі будуть служити Вам вірою і правдою багато років. Лише дерев’яні меблі мають благородні якості та витримують перевірку часом. Цільовим напрямком роботи компанії «Пурій-Майстер» є серійне виготовлення дерев’яних меблів та виготовлення дерев’яних меблів на замовлення, для спальних кімнат.
Меблі починаються не з магазину (як вважають деякі клієнти), а з дерева, яке росте в чистому Карпатському лісі. Після правильного відбору, розпилу та сушки лісу починається виготовлення ваших меблів. Цим займаються лише професіонали, що на всі 100% віддані улюбленій справі.
Екологічність перш за все! На сьогодні по оцінкам експертів люди, що живуть в домівках з дерев’яними меблями краще почувають себе, ніж населення, що проживає в інтер’єрах з ДСП та МДФ. Як довели вчені, особливу оздоровчу функцію несуть в собі вироби з натурального дерева – смоли, що знаходяться в деревині, навіть після професійної обробки, ще багато років випаровують в приміщення приємний врівноважений аромат, такий необхідний після виснажливого дня.

Термін виготовлення – до 6 тижнів. Широка кольорова палітра, працюємо з масивом вільхи, бука, дуба. Використовуємо лише якісну фурнітуру! Втілимо в реальність будь-яку вашу мрію:)


Розташування на карті:

Подібні компанії:

“Компанія “Пурій-Майстер””

  1. Роман
    15.08.2012 at 20:20 #

    У вас тут помилка на титульній сторінці: не …котрі буде служити…, а ….котрі будуть служити…

Додати відгук про компанію