Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihПрофесійний фотограф Якимів Володимир

Контактний телефон: (067) 716-51-32

E-mail: jakymiv@mail.ru

Веб-сайт: www.jakymiv.lviv.ua

Якщо Ви ретельно ведете підготовку до весілля, то вибір відеооператора буде проводитись також ретельно. Відеооператор – це та людина, яка мало впливає на підготовку весілля, але від якої залежатиме враження від пройденого весільного свята. В залежності від того, як змонтований матеріал, як він представлений і показаний глядачу буде формуватись спогад про один з найкращих днів Вашого життя.

Отже, весілля відшумить, важкі моменти підготовки минуть, а у Вас на руках залишиться відеоматеріал, який і буде формувати Ваші спогади. І щоб ці спогади були для Вас приємні і гріли Ваші серця на протязі довгих років, то особисто перед весіллям зустріньтеся з відеооператором і з’ясуйте деякі умови:

1. Обов’язково обговоріть стиль формування відео, а також музичного супроводу. Це залежить від того чи Вам імпонує більш романтичний сюжет, чи Ви віддаєте перевагу комедійним постановкам. Музичний супровід буде як інструментальна музика, чи у стилі швидкого ритму, чи поп-дансу естради. Виберіть, який стиль буде провідним у фільмі.
2. Попробуйте уже спочатку відчути, чи формується у Вас особистий контакт з оператором. Адже хороший відеооператор – це майстер своєї справи і він кожен сюжет бачить наперед і сплановує його у постановку. Тому він буде «вести сюжет» на протязі всього фільму і даватиме Вам деяке поради, щодо впровадження задумів у проект. Тому дуже важлива Ваша співпраця з ним. Чим кращими акторами Ви виявитесь, тим привабливішою і цікавою буде постановка.
3. З’ясуйте ціну виконання послуг.
Звичайно, ціна – вагомий фактор і вона залежить від:
– Ваших запланованих витрат на послуги відеооператора,
– Ваших смаків і бажань отримати матеріал, який не соромно буде показувати як друзям, так і фахівцям, які б оцінили якість зйомки та складність нелінійного монтажу матеріалу.
– наявності у фільмі анімації, графіки, титрів, мультимедії, формату, тривалості.

Обов’язково перегляньте запропонований взірець роботи відеооператора. Це можна зробити і у себе вдома.
Не допустіть, щоб на Вашому весіллі хтось набирався досвіду і вчився на своїх помилках.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію