Львів у Вікіпедії → Львів на карті →Проекти будинків від проектної групи HOUSE DESIGN

Компанія HOUSE DESIGN готова запропонувати унікальні пропозиції по індивідуальному проектуванню і готовим проектам будинків. Каталог компанії містить без малого близько 2000 проектів, над якими працювали тільки професійні архітектори і майстри своєї справи.

Кожен проект розроблений з урахуванням потреб клієнтів самого різного рівня. Тут представлені проекти будинків з мансардою, одноповерхові і двоповерхові варіанти, дачні будівлі. При цьому стилістика кожної з напрацювань проектів відноситься до самого різному рівню та напрямку, тут можна знайти будинку в класичному стилі і стилі сучасної архітектури, навіть особняки представлені в різних стилістичних напрямках.

Каталог компанії являє проекти будинків самої різної площі. Тут представлені будинку з загальною площею від 100 до 400 м.кв. Багато напрацювання розроблені в 3D плануванні, таким чином, можна особливо швидко підібрати проект, який відповідає вимогам і запитам клієнтів самого різного рівня.

Оскільки в кожен з проектів вкладена душа архітектора, то вони вийшли особливо привабливими. З урахуванням напрацювань останніх тенденцій і сучасних рішень і технологій, житло досить затишне, будівництво економне, а подальша експлуатація комфортна.

Переглядаючи готові проекти, не кожному можна догодити в відповідностях, саме тому не виключена можливість індивідуального проектування будинків. У цьому випадку можна скористатися номерами телефонів, які розташовані на сторінках сайту компанії і обумовити всі умови зустрічі та співпраці. Вислухавши всі пропозиції та побажання замовників, архітектори компанії проведуть всі необхідні напрацювання і нададуть ескізи майбутнього проекту. Іноді готовий проект може сподобатися замовнику, але після деяких коригувань, будівництво будинку можна організувати вже за новим проектом, щоправда терміни будівництва будуть дещо змінені, оскільки навіть на доопрацювання йде значний час. Це пояснюється тим, що змінюються вузли і навантаження на них, а це практично нове проектування.

Перевагою готових проектів, є висока якість робочих креслень, це якість вже перевірено на практиці і неодноразово. При цьому компанія готова надати не тільки якісне проектування будинків, а й високий рівень будівельних робіт будинків і котеджів різного рівня і спрямування. Такий підхід до справи унікальний і дозволяє вирішити в найкоротші терміни питання, як проектування, так і будівництва будинку практично в одній особі.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію