sih32108 копияПеревірена компанія

Пральня Львів

Адреса: м.Львів вул.Шевченка 323

Контактний телефон: +380508226851

E-mail: info@leoservice.com.ua

Веб-сайт: http://leoservice.com.ua/

Наша пральня надає комплексні послуги чистки й прання постільної білизни, махри, покривала, скатертини тощо. Ми створили ідеальні професійні й економічні умови, європейського сервісу у місті Львів для Вас.

Наша компанія побудована на європейських стандартах і якостях.Ми використовуємо європейське фірмове обладнання завдяки якому Ви отримуєте якісні послуги від LEOSERVICE, а також наша компанія використовує сучасну хімію і добавки які мають сертифікат якості. Порошки у нас відомих марок і з ліцензією вони не містять в собі шкідливих елементів і не порушують європейські нормативні акти про заборонні елементи на прикладі фосфату.

В ціну ми враховуємо і пунктуальну доставку, що дозволяє нашому клієнтові економити час і кошти.Клієнт з впевненістю можете розраховувати на нас будь яку важку хвилину наша пральня працює цілодобово, наші спеціалісти миттєво виконають свою роботу зручний для вас час.Кожен клієнт може розраховувати на розумну ціну і на знижку як тільки буде постійним клієнтом LEOSERVICE.

Цінова політика у нас досить збалансована і вигідна для любого зацікавленого клієнта. Користуйтесь послугами нашої пральні яка поміняє ваше уявлення і здивує як здивувало вже не одного клієнта у місті Львів. Будемо раді будь-якому клієнту!

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію