Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihПеревірена компанія

ПП “Ветро-плюс”

Адреса: Львівська обл. смт. Давидів, вул. Львівська 2а

Контактний телефон: 0982918915

E-mail: vetroplyus_web@ukr.net

Веб-сайт: www.vetroplyus.com.ua

Фірма Vetro plyus спеціалізується в області проектування, виготовлення і монтажу різних конструкцій зі скла. Ми надаємо повний спектр послуг «під ключ» з оснащення приватних квартир, офісних приміщень, торгових центрів, банків, магазинів і будь-яких інших громадських приміщень. Фірма VETRO plyus є одним з найбільших виробників у галузі скляних та дзеркальних виробів у Західній Україні.

Наша продукція це:дзеркала , вітражі , скляні меблі, скляні двері, скляні конструкції, душові кабіни, аквасистеми, предмети інтер’єру, а також оздоблення приміщень склом та дзеркалом .
На сьогоднішній день вироби зі скла та дзеркала є дуже актуальними, оскільки їх викорситання надає змогу створити затишний та сучасний дизайн інтер’єру. За допомогою скляних конструкцій вирішується питання освітлення та малооб’ємності приміщень. В усіх скляних конструкціях використовується безпечне гартоване та триплексоване скло, ,відсунувши просте сире скло на задній план, оскільки на сьогоднішній день це актуально з питань цілісності та безпеки

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію