nvПП Осінь і Ко

Адреса: Львів, вул. Шевченка 13

Контактний телефон: (032) 2336920

Тел.факс: (032) 2444386

E-mail: info@osin.com.ua

Веб-сайт: www.osin.com.ua

Пропонує до Вашої уваги широкий асортимент продукції з Теребовлянського природного натурального каменю-пісковика. Добуваєм і виготовляєм широкій асортимент продукції з каменю на сучасному обладнанні,яке гарантує високу якість продукції.

Природний камінь символ міцності та довговічності надає будь-якому будинку неповторний власний стиль і благородний вигляд. Обліцованний каменем будинок завжди вигідно виділяється на фоні сусідських будівель. Останнім часом дизайнери та будівельники все частіше віддають перевагу цьому унікальному природному матеріалу. Професійно виконане облицювання фасаду пісковиком не тільки поліпшить зовнішній вигляд будинку, але й допоможе вирішити багато практичних проблеми. Завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям, цей камінь ідеально підходить для зовнішнього оздоблення будинків.

Влітку камінь захищає будівлю від сонячних променів, зберігаючи приємну прохолоду усередині приміщень, а восени оберігає від дощу і мокрого снігу. Теребовлянський пісковик – морозостійкий матеріал, йому не страшні навіть сильні зимові холоди , вітер і він відноситься до категорії декоративно-облицювальних,екологічно чистих будівельних матеріалів і має 1 клас радіаційної безпеки Будинки, облицьовані пісковиком, відрізняються високою міцністю і довговічністю. Комерційна вартість таких будинків значно підвищується.

Гамма кольорів натурального пісковика досить різноманітна. У природі існують сірі, червоні, сіро-жовті різновиди пісковика. Пісковик чудово поєднуються як з сучасним міським, так і з заміським ландшафтом. Для власного будинку хочеться краси, надійності та довговічності. Професійні будівельники рекомендують використовувати тільки натуральний камінь для облицювання фасадів та цоколів будівль і внутрішніх інтер’єрів.

Теребовлянський натуральний камінь буде оптимальним рішенням, з огляду на вкрай вигідне співвідношення ціна і якість.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію