nvПП Континент – системи водовідводу

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька 355

Контактний телефон: 38 (032) 295-10-75

E-mail: info@vodovidvid.com.ua

Веб-сайт: www.vodovidvid.com.ua

Ми пропонуємо:
Дренаж. Дренажні системи. Поверхневий водовідвід
Системи поверхневого відводу дощових і стічних вод – своєрідна “швидка допомога” для споруд будь-якого типу – котеджів, гаражів, терас, експлуатованих покрівель, АЗС, автомобільних мийок, тенісних кортів, басейнів.
Фахівці нашої компанії пропонують споживачам системи лінійного поверхневого водовідводу (дренажу) виробництва Standartpark (Україна).

Системи для очищення взуття від вуличного бруду
Вуличний бруд проникає в будь-яку будівлю, будь то елітний житловий комплекс, офісний центр або магазин продуктів. Причому 90% усього бруду і пилу потрапляє в приміщення через вхід, на підошвах взуття відвідувачів. Тому при експлуатації будь-якої будівлі обов’язково виникає дилема: довго і не ефективно збирати принесений бруд на всій його площі або локалізувати цей процес при вході.
Рішення проблеми – сучасні системи для очищення взуття від вуличного бруду.

Георешітка, газонна решітка, геотекстиль для укріплення грунту
Традиційні способи укріплення схилів монолітним бетоном, бетонними плитами, бетонними решітками і т.д. не забезпечують надійного та довговічного захисту схилів від руйнівної дії природніх факторів. Укріплюючі конструкції з використанням об’ємних пластикових георешіток дозволяють надійно захистити поверхню конусів від водяної і вітрової ерозії.
Газонні решітки, що надають трав’яному покриттю високої стійкості до механічних навантажень, призначені для застосування на автомобільних стоянках, пішохідних доріжках, підїзних шляхах.

Водостічні системи, водостоки PROFIL

Відвід дощової води з поверхні даху є однією з найважливіших задач. При правильно організованому водовідводі стікаюча з покрівлі вода по жолобах відводиться до зовнішніх ринв і далі в каналізацію, зберігаючи при цьому фасад, цоколь і фундамент будинку від руйнування.
Ми пропонуємо вашій увазі водостічні системи, водостоки PROFiL, які відмінно зарекомендували себе на українському ринку за співвідношенням ціна/якість.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію