Підводні камені при купівлі дешевої нерухомості у Львові

Основна проблема, з якою стикається покупець, що бажає придбати нерухомість у Львові на сайті http://realty-lviv.com – це досить високі ціни на житло. В таких умовах порівняно непогана, якісна житлоплощу, продається за заниженою вартістю, виглядає досить підозріло. Нерухомість – один з найбільш дорогих товарів на вітчизняному споживчому ринку, а крім того, це одне з найбільш вигідних вкладень грошових коштів. Тому занижена ціна завжди повинна насторожити потенційного покупця. Це цілком може бути приманкою, яку шахраї використовують для залучення юридично непідкованих покупців. Тим не менше, бувають і такі випадки, коли низька ціна обумовлена цілком об’єктивними причинами – наприклад, потребою продавця продати квартиру в самі короткі терміни (наприклад, у разі хвороби або з-за боргів).

Причини, за якими зазвичай надається знижка на житло на первинному і на вторинному ринках розрізняються. Так, продавці «вторинки» часто поспішають продати квартиру, коли на неї можуть претендувати треті особи. Як правило, це стосується квартири, отриманої в спадок. Це ж відноситься і до житла, яке перебуває у спільній власності подружжя, а продає його один з них без представлення покупцеві офіційної згоди другого з подружжя на здійснення угоди.

Дешевше продаються обтяжені квартири. Найбільш популярним видом обтяження сьогодні є іпотека. У випадку, якщо продавець пояснює низьку вартість об’єкта нерухомості тим, що він знаходиться під іпотечним обтяженням, покупцеві необхідно дізнатися, чи давав банк згоду на продаж заставної нерухомості, а крім того, не було в цій квартирі прописані інші члени сім’ї (особливу увагу заслуговують дружина та неповнолітні діти).

Крім іпотечного обтяження, нерухомість може бути під обтяженням ренти. Особливість такого обтяження полягає в тому, що у квартири є два власника: один колишній, який проживає в даному житлі і отримує рентну плату, і другий, який формально є справжнім власником житла (сплачує податки і квартплату), однак він не має права вільно розпоряджатися майном.

Також квартира може коштувати дешевше з-за того, що на неї накладено арешт. Арешт нерухомого майна оголошується заборона на вільне розпорядження ним, а крім того, накладаються певні обмеження на права користування цим майном.

Щоб не стати жертвою покупки житла, яке перебуває під обтяженням або арештом, необхідно вимагати від продавця виписку з ЕГРП, в якій міститься вся необхідна інформація про власників житла і самому об’єкті нерухомості.

 

 

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію