Львів у Вікіпедії → Львів на карті →Перші шаги культових акторів

Бред Пітт

Своє сходження в ранг одного з найбагатших акторів сучасності Бред Пітт починав з 325 доларами в кишені. Тоді він жив у тісній орендованій квартирі з ще шістьма людьми і працював де доведеться. Але – головне – саме тоді він почав відвідувати акторські курси.Перший досвід у великому кіно він отримав при роботі над картиною «Темна сторона сонця», зйомки якої проходили в Югославії. Однак після скромної американської прем’єри плівка цього фільму була загублена. Зліт в кар’єрі Пітта стався після картини Рідлі Скотта «Тельма і Луїза». Роль злодія тут відразу зробила його помітною і бажаним в Голлівуді. Навіть Джина Девіс, яка грала Тельму в еротичній сцені з Піттом, відмовилася від дублерші.

Джонні Депп

Якби Джонні Депп не одружився в 20 років на гримерці Лорі Анні Алісон, невідомо знав би його зараз світ. Саме вона познайомила свого красеня-чоловіка з Ніколасом Кейджем, який уболтать Джонні зустрітися зі своїм агентом. Депп погодився на кастинг у «Кошмар на вулиці В’язів» з надією привернути увагу до творчості своєї рок-команди. Але як виявилося, перша дружина, бурхлива неформальна молодість і рок-група відразу після кінопроб відійшли на другий план …Перше кінодесятілетіе в кар’єрі Джонні не мало успіху. Після невеликої ролі жертви в культовому «Кошмарі …» послідував лише ряд телевізійних ролей і невеликий епізод у військовому шедеврі Олівера Стоуна «Взвод». Новий виток у його кар’єрі почався лише в 1984 році, коли він зіграв в ексцентричних фільмах «Плакса» Уотерса і «Едвард руки-ножиці» Бертона.

Метт Деймон

Після цілком сприятливого дитинства Метт Деймон мріяв у що б то не стало стати актором. Однак на широкий екран він вперше потрапив вже будучи студентом Гарварду. Його першим фільмом стала «Містична піца». Кар’єра актора не складалася з перших же кроків, і в дев’яностих Метт навіть думав підшукати собі інше заняття.Однак через кілька років він разом зі своїм другом дитинства Беном Аффлеком написав сценарій фільму «Розумниця Уілл Хантінг». У підсумку ця стрічка стала лідером прокату, а за роботу над сценарієм нерозлучні друзі отримали оскар.

Джулія Робертс

Прохідний фільми онлайн «Містична піца» став першим і в кар’єрі Джулії Робертс. Ця картина була сприйнята досить гостро як публікою, так і затоками кіно. Один з критиків навіть зазначив, що ні в кого з молодих акторів, які з’явилися в цій стрічці, немає майбутнього. Однак після цієї невигадливої ​​«піци» кар’єра Джулії відразу пішла вгору, і вона отримала відразу кілька пропозицій від інших фільммейкерів.

Леонардо ДіКапріо

ДіКапріо починав свою кар’єру з’являючись в рекламних роликах і майнувши в серіалі «Санта-Барбара». Дебютом у великому кіно стали зйомки в останній частині фантастичних «Зубастики 3». Поворотним роком у його кар’єрі був 1993, коли він зіграв разом з Джонні Деппом у стрічці «Що гризе Гілберта Грейпа?». Незважаючи на те, що на той момент ДіКапріо було всього 12 років, він несподівано заявив про себе, як про професійний акторі.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію