sihПейнтбол – клуб Камікадзе

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 174

Контактний телефон: (093)244-34-34

Тел.факс: (032)243-86-83

E-mail: paint.ball@mail.ru

Веб-сайт: www.kamikadze.lviv.ua

Найбільший у Львові критий пейнтбольний майданчик з освітленням ( вул. Городоцька, 174 (територія мотозаводу).
Пейнтбольний клуб Камікадзе оголошує неділю – днем вільного стрільця! Якщо у вас нема повноцінної компанії для гри в пейнтбол, але є непереборне бажання спробувати себе в цьому цікавому виді спорту і відпочинку – приєднуйтесь до загальних пейнтбольних зборів, які відбуваються щонеділі.
У нас ви отримаєте: прекрасний вибір сценаріїв та місць проведення боїв, кваліфіковане суддівство та фото з гри, найбільший арсенал зброї і піротехніки, низькі ціни та найвищу якість організації вашого відпочинку.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

“Пейнтбол – клуб Камікадзе”

  1. Дмитро
    18.06.2012 at 08:25 #

    ЛАЗЕРТАГ – нова послуга в пейнтбольному клубі Камікадзе.
    Якщо значна частина працівників Вашої фірми це дівчата, які бояться синяків і болю, для них також буде чим зайнятися: лазертаг – пейнтбол без болю, фарби і шахрайства. В лазертагу використовують натуральну за розмірами і вагою зброю, а стрільба проводиться безпечними для людини інфрачервоними променями. При цьому зброя ураженого гравця подає сигнал про «смерть» і на кілька секунд виходить з гри. Відсутність больових відчуттів, неможливість зшахраювати, різноманітність режимів програмування і висока дальність стрільби – основні переваги такого виду спорту і відпочинку як ЛАЗЕРТАГ.
    При замовленні одночасно пейнтболу і лазертагу – знижка 10%.

Додати відгук про компанію