Найпопулярніші рецепти піци у Львові

За весь час свого існування піца приймала безліч образів. Адже всім відомий гарячий характер італійців – вони не люблять повторювати за іншими своїми співвітчизниками і завжди придумують щось нове. Тому італійська національна страва піца прийшла до нас з величезним асортиментом рецептів, які задовольнять будь-якого гурмана. Піца відрізняється по складу навіть на своїй батьківщині, в Італії, не кажучи вже про Україну. Відомо, що серйозно попрацювали над новими видами піци емігранти з Італії, які поселилися в Америці. Саме вони привезли в Новий Світ моду на цю популярну зараз страву.

Перераховувати різновиди піци можна довго. Але, напевно, кожному буде цікаво що являє собою сьогодні піца львів і які рецепти цієї страви користуються найбільшою популярністю у нашому місті.

Звичайно ж, найпопулярнішою піцою є класичний рецепт «Маргарита» – Pizza Margherita. До складу піци входять помідори, сир моцарела, також іноді додається і пармезан. Крім того, піца заправляється оливками і базиліком. Звичайно, зараз у Львові існує кілька різновидів піци «Маргарита» – наприклад, Margherita bianca, яка виготовляється без помідорів.

Не менш популярна у Львові і Pizza aglio e olio, у складі якої часник і орегано, обсмажені в оливковій олії. Також, кожному львів’янину варто спробувати піцу з оливковою олією, часником орегано і помідорами – Pizza aglio, olio e pomodoro. Одним з варіантів такої піци є Pizza alla marinara – у її складі помідори, часник, оливкова олія і орегано, а заодно додатково додаються і анчоуси, і каперси, і соковиті чорні оливки.

Якщо ж хочеться екзотики і дарів моря, то варто звернути увагу на Pizza con le cozze – вона створюється з мідій, часнику, сиру, помідорів, оливкової олії і свіжої петрушки. Крім того, до таких от морських піц відноситься Pizza alle vongole, до складу якої входять венеркамі, тобто дуже смачні двостулкові молюски, помідори, часник, оливкова олія, петрушка і звичайно ж, орегано. Продовжують морський ряд Pizza Tonno з тунцем і Pizza frutti di mare з різними морепродуктами.
Не забувайте, що обов’язковою умовою в будь-якому рецепті є те, щоб піца подавалася до столу прямо з печі – тільки так можна повністю відчути смак страви. Якщо ж львів’яни замовляють піцу додому, то це обов’язково має бути швидка, а також, безкоштовна доставка піци – інакше краще і не замовляти!
На сайті http://karuzo.lviv.ua/ ви знайдете самі привабливі ціни і самі смачні вироби! Замовляйте піцу тільки тут!

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію