Львів у Вікіпедії → Львів на карті →Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги

Морські контейнерні перевезення вантажів на нині є найбільш економічно вигідним способом транспортування. Вода, що покриває дві третини земної кулі – це найкраща та найширша дорога , яка об’єднує континенти, і яка має доступ до більш ніж 200 країн світу. Як результат, 90% усіх світових перевезень вантажів є морськими, а у водах світового океану знаходяться більше 100 тисяч торгових суден, які ладні перевезти все, що завгодно.

Морські контейнерні перевезення вантажів. Основні переваги

Що краще, морські контейнерні перевезення вантажів чи авіаперевезення?

Не слід забувати і той факт, що саме морські перевезення є одними з найстаріших логістичних прийомів у світі. Саме розвиток портової інфраструктури дав поштовх для торгівлі та зростання світової економіки. Зараз морем найбільш активно відбуваються саме контейнерні перевезення.

Однак, повітрям – швидше, особливо зараз, коли вдосконалюються авіаційні технології! Чому ж морські контейнерні перевезення вантажів досі не витіснилися авіаперевезеннями? Як пояснили нам у компанії “Кий Авіа Карго”, основна перевага морських контейнерних перевезень вантажів – це їх дешевизна в порівнянні з іншими видами перевезень, а також їх універсальність. За розумні гроші ви можете перевезти будь-який вантаж в будь-якій кількості, незалежно від його розміру, габаритів, ваги. На відміну від авіаперевезень, морські перевезення можуть похвалитися небаченою вантажопідйомністю, отже за один раз можна перевести стільки, скільки авіатранспорт перевезе лише за кілька ходок .

Чим вигідні контейнерні перевезення вантажів

“Основна форма транспортування морем – це контейнерне перевезення вантажів, – кажуть у “Кий Авіа Карго”. – Статистика стверджує, що на такий вид перевезення припадає мінімальна кількість страхових випадків, це найпопулярніший і найбільш безпечний спосіб у світі”.

Можна виділити два аргументи на користь контейнерних перевезень. По-перше, це сам контейнер, який гарантує цілісність і збереження вантажів. По-друге, це зручність доставки з порту до кінцевого пункту призначення – контейнер зручно перевозити сухопутними дорогами. Але це ще не все профіти, які дають контейнерні перевезення вантажів.

“Для невеликої партії товару зручно користуватися контейнерними перевезеннями вантажу, адже можна заплатити тільки за місце в контейнері, – відзначили в компанії “Кий Авіа Карго”. – А в разі терміновості , можна не чекати, поки судно повністю укомплектується, а скористатися послугами менших кораблів, які йдуть паралельним курсом. Це теж несе економічну вигоду”.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію