Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihМедичний центр “Венера” Львів

Адреса: Львів вул.Кос-Анатольського 4

Контактний телефон: 032 2456075

E-mail: info@venus.ua

Веб-сайт: www.venus.ua

Ось вже більше 10-ти років клініка Венера надає ліцензійні послуги діагностики венеричних захворювань та діагностики і лікування всіх статевих інфекцій (гонорея, сифіліс, хламідіоз, герпес і т.д), дерматологічних захворювань (псоріаз, себорея, оперізуючий лишай і т.д), а також різних порушень в урології та гінекології.Велику увагу ми приділяємо діагностичному напрямку нашої діяльності. У нас Ви знайдете найсучасніше діагностичне обладнання у Львові. Кожен пацієнт може анонімно пройти у нас обстеження за 1 день у таких фахівців, як гінеколог, уролог, венеролог, дерматолог, а також здати всі необхідні аналізи для встановлення максимально правильного діагнозу і призначення відповідного лікування.
Ми дорожимо своєю репутацією, а також заслуженим званням – клініка № 1 в західному регіоні України. Для нас пацієнт понад усе! Ми не співпрацюємо із жодною фармацевтичною компанією і тим більше з розповсюджувачами сумнівних препаратів. Жодна з фармацевтичних компаній не зможе нав’язати нам виписування своїх препаратів, оскільки ми призначаємо тільки ліки з високим ступенем ефективності, безпеки і зручністю застосування, кожна з яких може випускатися різним виробником.
Приватний медичний центр Венера у Львові кваліфіковано, а головне анонімно допоможе кожному пацієнтові, що звернувся до нас анонімно. Ми розуміємо бажання пацієнта залишатися інкогніто, адже про проблеми подібного роду не прийнято кричати на повний голос. Нам, на відміну від державних поліклінік, не важлива статистика і показники, в першу чергу нам важливо здоров’я нашого пацієнта. Тому звертаючись до нас, можете не переживати, що про Вашу пікантну проблему дізнається хтось сторонній, лікарська таємниця і повна анонімність для нас понад усе.
Гінекологічне відділення клініки «Венера» не тільки допоможе діагностувати і вчасно вилікувати будь-які порушення в жіночому організмі, у нас проводиться спостереження за вагітністю і повне медичне супроводження жінки до самих пологів. УЗД-діагностика допоможе стежити за здоров’ям крихітки з перших днів його життя в утробі матері, а батькам подарує чудові перші знімки ще ненародженого, але вже такого рідного малюка.
На жаль, рівень лікування в нашій країні різних дерматологічних захворювань відверто низький. Багато медичних установ використовують методики діагностування та лікування, розроблені багато років тому і в основному спрямовані на усунення симптомів, а не вирішення проблеми в комплексі. Ми намагаємося йти в ногу зі світовою сучасною медициною, постійно удосконалюватися і систематизувати все, щоб встигати за інноваціями сучасної медицини та допомагати нашим пацієнтам у вирішенні їхніх проблем.
Ми працюємо заради здоров’я наших пацієнтів! Приходьте, і Ви зможете в цьому переконатися на власному досвіді.

Послуги:

  • Діагностика венеричних захворювань (в т.ч ВІЛ/СНІД)
  • Обстеження та лікування TORCH(хламідія,мікоплазма,уреоплазма,герпес,цитомегаловірус,токсоплазма).
  • Лікування запальних захворювань у чоловіків(уретрит,простатит,непліддя).
  • Рання діагностика вагітності,спостереження вагітних(весь комплекс обстежень).
  • УЗД всього організму.
  • Анонімна консультація,уролога,гінеколога,дерматовенеролога.

Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію