Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihЛьвівська Архітектурна Майстерня

Адреса: м. Львів, вул. Водогінна, 2 оф.619

Контактний телефон: +38 050 520 52 25

Тел.факс: +38 032 242 62 96

E-mail: Lam.yuriy@gmail.com

Веб-сайт: http://lvivarhmaister.com.ua/

Компанія “Львівська Архітектурна Масйстерня” пропонує Вам можливість вибрати проект для свого будинку. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент різноманітних проектів для будинків, котеджів. Крім цього ми допоможемо Вам у виборі проекту Вашого будинку!

Наша пропозиція готових типових проектів будинків адресовано всім, хто мріє про свій власний дім та які цінують комфорт, зручність і гарний смак. Тому, щоб задовольнити ваші потреби, ми пропонуємо готові проекти будинків, які видатні своєю оригінальністю, професійним виконанням і неповторним стилем. Пропонований нами проект будинку виконаний від щирого серця, тому він такий особливий. Незалежно від того, чи зацікавлені Ви в маленьких дачних будинках чи у великих просторих котеджах, ми впевнені, що кожен з вас знайде щось для себе. Довгоочікувані плани щодо будівництва власного будинку дозволяють прискорити виконання вашої мрії. Завдяки їм, ви зможете користуватися своєю власною, унікальною можливістю побудувати свою мрію швидше, ніж ви думаєте. Пропоновані нами проекти будинків в основному з цегли, керамічного блоку та газобетонних блоків є оригінальними з точки зору комфорту та обслуговування будинку. Будинки, котеджі, дачі, готелі, магазини, які ви забажаєте, ви знайдете в нашій пропозиції. Ласкаво просимо!

Протягом багатьох років ми вдосконалюємо нашу пропозицію з новими розробками відповідно до вимог та потреб наших клієнтів. Ми пропонуємо типові проекти в різних варіантах. Якщо у Вас виникла необхідність в індивідуальному проекті чи внесені змін у існуючий – це не становитиме проблеми для спеціалістів нашої компанії. Наші архітектори готові розробити для вас проект приватного будинку будь-якої складності – ми вміємо поєднувати ваші бажання з вашими можливостями. Ви отримуєте проект з урахуванням ваших індивідуальних потреб та умов, які виникли на ділянці, де Ви плануєте будувати дім.

Проектні роботи – наша спеціальність. Доручіть роботу над проектом заміського будинку нам і ви можете бути впевнені, що ми втілимо на папері ваші мрії.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію