Ліквідація підприємства разом з команією Юркомплекс

Ліквідація підприємства – це припинення існування юридичної особи шляхом внесення відповідного запису в Єдиний державний реєстр юридичних осіб. В результаті ліквідації, юридична особа втрачає свою цивільну правоздатність.

Ліквідацію юридичної особи можна також розглядати як юридичну процедуру, процес і порядок здійснення якої строго визначений законом.
Нерідко в бізнесі виникають ситуації, коли ліквідація підприємства стає єдино вірним рішенням. Причому причина, що призвела за собою таке рішення може бути самою різною, часто навіть не має ніякого відношення до банкрутства і збитковості підприємства. Однак створити підприємство в нашій країні набагато простіше, ніж його ліквідувати, так як при дотриманні всіх необхідних законодавством норм процедура ліквідації фірми може розтягнутися не на один рік. У цьому зв’язку багато керівників воліють зовсім не вживати ніяких дій, розраховуючи на те, що після закінчення року умисної бездіяльності настане автоматична ліквідація підприємства, що на ділі не завжди відбувається таким чином .

Такий варіант можна порівняти з грою в лотерею, оскільки немає впевненості, що після закінчення визначеного строку реєструючий орган приймає рішення про виключення компанії з реєстру як припинила свою діяльність. До того ж, якщо протягом трьох місяців після публікації рішення реєструючого органу у «Віснику державної реєстрації» з’являться заяви від кредиторів або інших осіб, інтереси і права яких зачіпаються у зв’язку з виключенням цього підприємства з реєстру, то ліквідація такого підприємства може бути проведена тільки у відповідності з встановленим порядком. А так як підприємство фактично не було ліквідоване, то несплата податків і зборів може довести підприємство до кримінальної справи.

Слід також зазначити, що офіційна ліквідація підприємств ТОВ, ЗАТ або ВАТ у разі їх неспроможності може бути пов’язана з судовими позовами, що вимагає великих зусиль і фінансових витрат, тоді як реорганізація могла б істотно спростити справу. Але без відповідного досвіду і юридичних знань впоратися з цим завданням буде складно.

У цьому випадку фахівці юридичної компанії «Юркомплекс» готові надати вам всіляку допомогу, взявши на себе підготовку необхідних документів та залагодження всіх формальностей. З нашою допомогою ліквідація підприємства пройде в максимально стислі терміни і з мінімальними витратами і зусиллями для вас. А у випадку необхідності наші фахівці завжди знайдуть для вас нове готове рішення або запропонують новий шлях для розвитку вашого бізнесу.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію