Лазерна епіляція в запитаннях та відповідях

Лазерна процедура оповита багатьма міфами. Вона має безліч прихильників. Присутні і ті, хто скептично ставиться до цієї процедури, вважаючи, що вона не приносить ніякої шкоди.

Більшість противників жодного разу не скористалися послугами косметолога, але мають хибну та непохитну думку. Сьогодні ми спробуємо відповісти на найбільш поширені запитання, які стосується лазерної епіляції. Від чого залежить чудодійний ефект лазерної епіляції у Львові?

Потік світла, направлений на фолікулу (цибулину волосся), руйнує її, також вплив спрямований на меланін (колірний пігмент). Існує думка, що лазерна епіляція здатна повністю позбутися від небажаного волосся. І потрібно зауважити, що це справді так. Матриця цибулини повністю руйнується і не відроджується ніколи.Чи справді фолікула не зможе відродитися?

Так, дуже часто до цієї тези ставляться іронічно, але абсолютно дарма. Процедура лазерного випромінювання значно безпечніша навіть за звичайне сонячне світло, під вплив якого ми потрапляємо кожного дня.Ми радимо перед проведенням процедури уточнювати тип лазера, тому що вони бувають різними, від типа залежить і довжина світлової хвилі. Але існує оптимальний варіант – це діодний лазер, який вважається найефективнішим та найпростішим способом у боротьбі з небажаним волоссям.Скільки сеансів потрібно пройти, щоб отримати дійсно гладенькі ніжки?

Лазерна епіляція Львів дозволяє за один прийом видалити цибулину лише в третій стадії розвитку. На цій стадії вона найбільш наповнена колірним ферментом. Потрібно розуміти, що волосся – це не рота солдатів, які вишикувалися в одну шеренгу! Тому за один раз можна видалити не більше, ніж 20 % волосся.Рекламні тексти, які обіцяють повне видалення волосся за один чи два сеанси – це повний обман. Не одурюйте себе, тому що це навіть теоретично неможливе явище.

Але все залежить від кількості волосся. Лазерна епіляція Львів дійсно може повністю видалити волосся над верхньою губою за декілька сеансів, але такий трюк з ніжками ні в якому разі не пройде.На яких ділянках безпечно проводити лазерну епіляцію? Лазерна епіляція Львів здатна позбавити вас небажаного волосся на будь-якій ділянці. Але потрібно враховувати, що волосся на різних ділянках відрізняється коліром, жорсткістю, густотою. Процедура лазерної епіляції здатна повністю видалити волосся у зоні бікіні та на пахвах. Ці ділянки можна вважати найулюбленішими, тому що на них результат помітний краще за інші.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію