Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvКосметологічний центр

Адреса: м. Львів вул. Дороша3/1

Контактний телефон: 0677612556

Тел.факс: (032) 222-51-57

E-mail: yakubovych@yahoo.com

Веб-сайт: www.kosmetolog.lviv.ua

Ми підібрали найкращі технології у галузі дерматологічної допомоги та косметологічних послуг. Косметологія пропонує багатий вибір послуг по догляду за обличчям та тілом. Нашим завданням було створити для вас максимальний спектр послуг, який би задовільнив самого вибагливого клієнта.

Для нас дерматологія і косметологія – це дві невід’ємні частини. Ми вважаємо, що ці дві галузі являється самими цікавими видами діяльності у медицині, які дарують нашим клієнтам молодість, гарну шкіру лиця та тіла, красу та привабливість, прекрасний стан душі та вирішення багатьох проблем.

Методики, які ми використовуємо універсально поєднуються одна з одною, максимально фізіологічні та ефективні. Тільки лікар – дерматокосметолог при ретельній консультації та обстеженні шкіри може точно скласти план лікування, план процедур та відновлення. В нашому центрі Ви можете позбутися багатьох шкірних захворювань.

Лікарі нашого центру – це дипломовані спеціалісти високого рівня, які пройшли навчання і в Україні і закордоном. Очолює центр кандидат медичних наук з дерматовенерології , лікар вищої категорії. Ми регулярно приймаємо активну участь у виставках, конгресах, конференціях. Спеціалісти нашого центру періодично проходять тренінги підвищення кваліфікації.

Наш медичний заклад відкрився в 2008 році. Але наші спеціалісти працюють в галузі дерматології та косметології понад десять років. Ми ретельно слідкуємо за новинками в галузі та попередньо вивчивши та дослідивши їх впроваджуємо в нашому центрі.

Звернувшись до нас Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, доброзичливість, професіоналізм.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію