nvКомпанія “Золота Покрівля”

Контактний телефон: +380 (67) 7070264

E-mail: golden-roofing@yandex.ru

Веб-сайт: http://www.golden-roofing.com.ua/

Компанія займає лідируючу позицію серед підприємств в області продаж найсучасніших покрівельних матеріалів для покрівлі куполів церков та дахів будинків.

Нашим клієнтам пропонується великий вибір покрівельних матеріалів бездоганної якості, що користуються заслуженим визнанням у всьому світі.

На складах нашого підприємства завжди є в наявності достатня для вас кількість: міді; нержавіючої сталі дзеркального та матового полірування; нержавіючої сталі з покриттям нітрид титану під колір золото (булат), оксид титану під колір міді та оксид хрому синього кольору (кобальт).

Купола виготовлені з наших матеріалів вже понад десятки років гідно прикрашають храми, собори, монастирі, церкви і каплиці по всій країні та за її кордоном.

Наше підприємство також виконує покрівельні роботи будь-якої складності: фальцева покрівля, об’ємна чешуя, шестигранник, чешуя, об’ємний ромб, шашка.

Використовуючи передові технології виробництва покрівлі, новітнє обладнання та найкращих фахівців-професіоналів: покрівельників-бляхарів, столярів, зварників, конструкторів ми гарантуємо високу якість робіт.

Наявність власного автопарку дозволяє оперативно доставляти матеріали на об’єкти будівництва.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію