nv1Компанія “Олдім”

Адреса: м.Львів, вул. Кульпарківська 93

Контактний телефон: 032-2423252

E-mail: oldim@lviv.farlep.net

Веб-сайт: www.oldim.lviv.ua

За час роботи компанія придбала популярність завдяки чіткому визначенню потреб ринку в якісній продукції та його асортименту. Тривала і плідна робота персоналу компанії по поліпшенню якісної і кількісної дистрибуції утворює стабільний інтерес покупців до товарів пропонованих нами. Тривалий досвід роботи та постійна співпраця з відомими українськими виробниками та імпортерами дозволяє запропонувати споживачам господарські товари, товари побутової хімії, парфюмерно-косметичну продукцію і товари особистої гігієни за конкурентоспроможними цінами з оптимальним сервісом для наших клієнтів. В даний час компанія є дистриб’ютором таких відомих брендів і торгових марок: бренд Хаят (ТМ Тест, ТМ Бінго, ТМ Фокус, ТМ Молпед, ТМ Молфікс), бренд Евьяп (ТМ Дуру, ТМ Факс, ТМ Санін, ТМ Арко), ТМ Шик , ТМ Ефект, ТМ Голд Дроп, ТМ Сільвер, ТМ Бара, ТМ Майстер Фреш, ТМ Фреше, ТМ Вертокс, ТМ Віз-а-Віз, ТМ Брізі, ТМ Хеппінес, ТМ Ароманія, ТМ Ступінского хімзаводу, ТМ Хелп.

Головним критерієм розвитку нашої компанії є постійне вдосконалення облуговування наших клієнтів, а самим головним придбанням компанії ми вважаємо позитивні відгуки про нашу роботу наших клієнтів і слова поваги від наших постачальників. Системна аналітика досягнень і постійний самоконтроль допомагають нам йти в ногу з динамічно розвиваються ринком побутової хімії та косметики. Ми намагаємося всіляко підтримувати і покращувати імідж наших партнерів-постачальників. Дослідження, планування та аналіз – головні критерії росту та розвитку нашої компанії. Налагоджена система дистрибуції та логістики дозволяє здійснювати якісне обслуговування клієнтів Львова та Львівської області.

Наша компанія зацікавлена у співпраці з новими фірмами споживачами, виробниками, імпортерами, які займаються побутовою хімією, парфумерно – косметичною продукцією, засобами гігієни, господарськими товарами на ринках України та за кордоном. Будемо вдячні тим фірмам, у яких є цікаві пропозиції про спільну роботу. Сподіваємося на плідну і взаємовигідну співпрацю.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію