Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihКомпанія «НАТУР»

Адреса: м.Львов, вул. Патона, 2

Контактний телефон: (067) 387-03-41

E-mail: natur_parqet@ukr.net

Веб-сайт: www.natur.lviv.ua

Вибір підлогового покриття-важливий етап у процесі благоустрою Вашого будинку. Паркет, масивна і паркетна дошка – невід’ємний елемент кожного інтер’єру. Пол може підкреслити ті чи інші якості Вашого будинку, додати бажання візуальні ефекти в інтер’єр приміщення. Ми щодня ходимо по підлозі наших будинків. Це особливо стосується дітей, які грають на підлозі. Тому підлогове покриття обов’язково повинно бути екологічним і безпечним.

Всім вищевказаним вимогам традиційно найкраще відповідають дерев’яні підлоги (паркет, масивна дошка, паркетна дошка, терасна дошка). Правильно оброблене дерево-безпечне, по ньому приємно ходити, від нього доноситься ледве вловимий приємний аромат. Це частинка природи у Вас під ногами. Сучасні деревообробне технології дозволяють виробляти кілька типів дерев’яного покриття. У першу чергу це паркет, масивна дошка, паркетна дошка, штучний паркет, і терасна дошка. Компанія «НАТУР» пропонує Вам безліч комплексних рішень для Вашого будинку:
паркет (дуб, ясен, бук, клен);
масивна дошка;
паркетна дошка;
терасна дошка.

Ми врахуємо Ваші побажання, а кваліфіковані працівники допоможуть реалізувати Ваші ідеї. Широкий асортимент продукції, який пропонує наша компанія, дозволить втілитися в життя самим сміливим дизайн-проектам.

Компанія «НАТУР» пропонує ексклюзивну серію масивної паркетної дошки під торговою маркою EspritDeLaNature. Масивна паркетна дошка найкращим чином відповідає високим вимогам якості, підкреслює високий статус. Також компанія «НАТУР» є офіційним представником цілого ряду компаній-виробників масивної, паркетної і терасної дошки. Тому, купуючи наш продукт, Ви можете бути впевнені в якості і безпеки. Інформацію про асортимент нашої продукції Ви дізнаєтеся ознайомившись з нашим сайтом, або зв’язавшись з нашими консультантами.

Наші переваги:

Доступні ціни від виробника;
Індивідуальний підхід до кожного покупця;
Система знижок постійним клієнтам;
Швидкі рядка виконання замовлень;
Використання якісних природних матеріалів, що відповідають найвищим європейським вимогам і стандартам.

Наші цінності:

Одна з головних наших цілей при роботі з клієнтом – якісне та своєчасне виконання замовлень;
Базисні принципи нашої роботи і відносин-чесність, взаємоповага, порядність;
У нашій діяльності ми в першу чергу орієнтуємося на інтереси та побажання нашого клієнта, так як задоволений клієнт – це гарантія власного успіху.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію