Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvКомпанія “Галич-Гранд”

Адреса: вул. Кульпарківська, 108, Львів

Контактний телефон: +38( 050) 3708479

Тел.факс: +38 (032) 2393693

E-mail: mebli@corian.lviv.ua

Веб-сайт: http://www.corian.lviv.ua/

„Галич-Гранд” пропонує сучасні меблі для офісів і банків, меблі для вітальні, спальні, кухні, дитячих кімнат. Асортимент компанії формують також системи модульних меблів, шафи-купе, меблі для готелів та ресторанів.

Родзинкою меблів „Галич-Гранд” є використання елементів зі штучного каменю CORIAN – композиційного матеріалу на основі природних елементів, акрилового полімеру й пігментів. Завдяки кольоровій палітрі, стильності, універсальності й практичності, вироби зі штучного каменю CORIAN можуть набувати різноманітних форм – його фрезерують, вирізьблюють, підсвічують, зшивають за розміром і навіть гнуть. А це, погодьтесь, неабияка перевага такого матеріалу для виробництва меблів зокрема і підприємства загалом.

ПП „Галич-Гранд” постійно дбає про впровадження новітніх розробок у сфері дизайну та технології виробництва. За час існування компанії популярним стало таке творіння „Галич-Гранд” як трапецієвидна поличка, яка при нарощуванні в ширину та висоту візуально робить приміщення випуклим чи ввігнутим. Меблі для дитячої підприємство виготовляє з деревини, покритої шпоном, із застосуванням оригінальної технології склеювання; рецепцію „Галич-Гранд” запропонує вам у вигляді веселих окулярів.

Дбаючи про імідж, компанія є активним учасником різноманітних галузевих виставок і тендерів. Щоб бути серед перших, ПП „Галич-Гранд” слідкує за всіма подіями меблевого ринку.

Спрямованість на клієнта як натхненника зародження нових ідей, гарантія індивідуального стилю та комфорту – це „Галич-Гранд”.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію