Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
lvivmarketКомпанія “Еко” – продаж побутової хімії у Львові

Адреса: м. Львів, вул. Івана-Франка, 42

Контактний телефон: +38 066 77 902 77

Веб-сайт: http://www.eco.lviv.ua

Котра марка пральних порошків рекламує свою гігієнічну і екологічну безпеку? Ви над цим задумувались? Адже рекламують тільки чисту білизну, аромат порошків і ціну. А Ваше здоров’я і наша Природа нікого не цікавить. А Вас це цікавить?

Всі ми щодня миємо посуд, і носимо одяг, який був чимось випраний. Задумайтесь – а чи ті засоби побутової хімії, якими ми користуємось на кухні, у ванній кімнаті, туалеті та при пранні є безпечними для Вас та природи?

Цивілізовані країни вже більше ніж 20 років тому законодавчо заборонили використання фосфатних пральних порошків. В той же час в Україні фосфатний порошок – правлячий “король” на ринку пральних миючих засобів. Інших пральних порошків на полицях наших супермаркетів Ви практично не знайдете. Масове використання фосфатних порошків вже призвело до отруєння прісноводних водоймищ отруйними синьо-зеленими водоростями і масової загибелі риби. Більшість прісноводних водоймищ непридатні для водопостачання населенню. По якості питної води Україна займає останнє місце у Європі, а брак питної води всі ми відчуваємо вже зараз.

Із-за фосфатних порошків постійно росте захворюваність населення, адже їхні компоненти легко проникають через клітини шкіри з водних розчинів, з невиполоканої білизни, через органи дихання, з окремими продуктами – молоком, питною водою, овочами, рибою. Як наслідок в Україні зараз алергіків понад 70% споживачів.

Але нарешті з’явилася альтернатива фосфатним порошкам !!!

На зміну фосфатним порошкам українська фірма “Дакос” розробила і виготовляє пральні порошки третього покоління по безпечності: без сполук фосфору, хлору, сірки і алюмінію. Замість цих небезпечних сполук в продукції фірми Дакос використовується нанотрона.
Безфосфатні порошки фірми “Дакос” не викликають алергії, не подразнюють шкіру рук, не пошкоджують нігті, не подразнюють слизові оболонки органів дихання, містять запатентовану саморегулюючу систему по захисту шкіри рук.
Тому фірма “Дакос” пропагує і гарантує високу безпеку для Вашого здоров’я і Природи, безфосфатних пральних порошків “Дакос 100% Еко-Гігієна”, “Наш”, “Ода”, “Ореол”, “Ладушки”. Це підтверджено гігієнічними висновками України, Польщі, Росії, Австралії, Канади. Рецептура і технологія фірми “Дакос” запатентована у 85 країнах світу.

Крім пральних порошків розроблені усі основні види побутової хімії: для миття посуду та поверхонь на кухні, для ванни та туалету. Всі вони є безпечними для Людини і Природи.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію