nv76Компанія «Чистий Світ»

Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 61

Контактний телефон: (032) 294-95-26

Веб-сайт: http://chisty-svet.com.ua

“Чистий Світ” – це колектив однодумців і професіоналів високого класу. Наша компанія працює як механізм швейцарського годинника саме тому, що кожен знає, любить і вміє робити свою справу. Ми працюємо для Вас!

Компанія “Чистий Світ” була заснована в Мінську в 1994 році. У 1997 році відкриті представництва в Україні та Росії. Сьогодні в групі компаній “Чистий Світ” працюють більше 15 000 співробітників.
Основні види діяльності компанії «Чисте світло» в Україні:

Продаж професійного та побутового обладнання
Інвентарю і хімічних засобів провідних виробників Європи
Розробка та впровадження технологій очищення громадських об’єктів, автотранспорту, технологічного обладнання та виробничих об’єктів
Проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи
Сервісне обслуговування обладнання
Контрактна прибирання будинків та приміщень
Технічне обслуговування будівель

Компанія «Чистий Світ» має офіси та сервісні центри в 22 містах України, а також торгову мережу з 36 спеціалізованих магазинів.
Ми сертифіковані за ISO 9001. Наявність Системи Управління Якістю дає впевненість нашим замовникам в тому, що компанія стабільно надає послуги з незмінною якістю, і це гарантовано ретельно налагодженою організацією виробництва і високим рівнем кваліфікації персоналу.
Розташування на карті:

Історія нашої компанії – 16 років наполегливої ​​і сумлінної праці на ринку обладнання для створення чистоти …
Історія.
Наша компанія була заснована в березні 1994 року, як фірма з експлуатації будівель, у тому числі технічного обслуговування і прибирання. З 1995 року формується підрозділ, що займається постачанням обладнання та матеріалів для прибирання, очищення та мийки. В результаті успішного розвитку, до 1998 року ми об’єднали групу фірм провідних роботу в Росії, Україні та Білорусі в єдину компанію “Чисте світло”.
Наприкінці 2006 року компанія “Чисте світло” зареєструвала власний торговий знак “Чисто техніка”.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію