nvКомпанія Алуніт

Адреса: вул. Лазаренка, 2 Львів

Контактний телефон: (032) 227 48 15

Тел.факс: (032) 227 48 16

E-mail: alunit@mail.lviv.ua

Веб-сайт: http://alunit.lviv.ua/

ПП «Компанія Алуніт» – це динамічно розвиваюча компанія, яка спеціалізується на виготовленні та встановленні алюмінієвих конструкцій (балконів, лоджій, вікон, дверей, офісних перегородок, фасадів, зимових садів та ін). Компанія завоювала довіру своїх клієнтів і зарекомендувала себе як надійний партнер серед конкуруючих організацій. Продукція сертифікована.

Основними напрямками діяльності організації – проектування, виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій різного ступеня складності:
засклення балконів і лоджій,
алюмінієвих вікон і дверей,
фасадів та вітражів,
офісних та цільноскляних перегородок,
зимових садів,
протимоскітних сіток,
металопластикових вікон і дверей

Алюмінієві конструкції є довговічними, екологічно чистими, стійкі до агресивного впливу навколишнього середовища.

Спектр застосування алюмінієвих конструкцій неймовірно широкий. Скління може бути застосоване в торгових залах, виставкових центрах, готелях, житлових будинках, на спортивних спорудах, в офісах і так далі. Скло може бути удароміцними, кулестійкими, стійкими до злому, тонованими, сонцезахисними, ін. У цілому застосування алюмінієвих конструкцій надає споруді дуже естетичний вигляд як зсередини, так і зовні.

За бажанням замовника, алюмінієві конструкції можуть забарвлюватися порошковими емалями по каталогу RAL. У каталозі є понад 1500 різних кольорів і відтінків. Цього цілком достатньо, щоб підібрати потрібний колір навіть для самого вибагливого замовника.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію