Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvІнтеза-Груп

Адреса: вул. Грабовського 11, корпус 20, Львів

Контактний телефон: +380 (67) 7573937

Тел.факс: +380 (32) 2616769

Веб-сайт: www.inteza.kiev.ua

Компанія «Інтеза-груп» об’єднує в собі два напрямки діяльності: торгове і будівельне. Слід зазначити, що обидва ці напрями тісно пов’язані між собою. У таких будівельних роботах, як ремонт, оздоблення, утеплення фасадів і приміщень ми використовуємо будівельні матеріали, декоративні матеріали та лакофарбову продукцію, що поставляються безпосередньо від виробників нашим торговим напрямком. Це дозволяє знизити вартість послуг для замовників. Наша компанія володіє значними складськими запасами по великому асортименту матеріалів, висококласної тонувальної базою (тонувальні обладнання компаній Ойкос, Капарол, Ізоваль). Надаємо сервіс та консультації професійних технологів по всьому асортименту.Сфера діяльності компанії в напрямку будівництва охоплює весь спектр ремонтно-будівельних та декоративно-оздоблювальних робіт. Відмінною особливістю компанії є прагнення до впровадження на українському ринку нових високоякісних матеріалів. Місія нашої компанії полягає у створенні сучасних і красивих рішень обробки приміщень будь-якої складності та бюджету, які забезпечать затишок, комфорт і неповторність стилю життя кожного замовника. Наша мета допомогти людям вдихнути душу в їх будинок – зробити його повністю співзвучною з їх внутрішнім світом. Наш головний принцип – якість виконаних робіт, який ми забезпечуємо завдяки застосуванню тільки кращих материалов.Общестроительные роботи, що проводяться нашою компанією, включають в себе повний комплекс послуг. Для проведення загальнобудівельних робіт ми використовуємо якісні будівельні матеріали і новітні інноваційні технології. Підготовчий етап робіт нашої компанії включає виїзд фахівця-технолога на Ваш об’єкт для ознайомлення з обсягом робіт, оглядом, замірами і складання кошторису.
У числі основних видів робіт, що виконується нашою компанією:

монтаж гіпсокартону;
штукатурні, малярні роботи (виготовка стін під обробку;
попередня підготовка поверхонь грунтами;
поклейка стеклофлізеліна, високоякісна безпіщанка і т.д.);
монтаж пінополіуретанової ліпнини з використанням лазерної Розмічальний техніки;
тонування декоративних і лакофарбових матеріалів на професійному обладнанні за популярним європейських каталогах, а також індивідуальний підбір кольорів;
нанесення декоративних покриттів.

У роботі використовуються штукатурки і фарби відомих марок:

Oikos (Італія)
Candis (Італія)
Nuova Coprik (Італія)
Ельф-Декор (Україна)
Ойдос Колор (України)
Caparol (Німеччина)
Blatem (Іспанія)
Isaval (Іспанія) та інші.

Всі роботи виконуються досвідченими майстрами з використанням обладнання та інструменту компанії. Фахівці постійно беруть участь у семінарах та тренінгах проводяться нашою компанією і виробниками. Компанія «Інтеза-груп» – це стабільна, розвивається, в якій постійно збільшується номенклатура товару і поліпшується сервіс обслуговування клієнтів.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію