Буфер обмена02Перевірена компанія

Інтернет-магазин ОРІОН

Адреса: м. Львів, вул. Б. Хмельницького 188

Контактний телефон: 0984119977

Тел.факс: 0322459464

E-mail: evgen.orion@gmail.ua

Веб-сайт:

Інтернет – магазин побутової техніки “Оріон” створений на базі мережі магазинів “Оріон”, які є добре знаними у м. Львові та дарують радість нашим покупцям ось уже понад двадцять років. Саме тепер ми стали ближчими до своїх покупців: раді будемо зустрічі із Вами на сайті Інтернет – магазину “Оріон”.

Мережа магазинів “Оріон” , займається роздрібною та гуртовою торгівлею побутовою технікою та її обслуговуванням. Великий досвід роботи дав нам можливість впровадити ефективну цінову політику, розширити асортимент товарів, залучивши до співпраці багатьох партнерів, організувати на високому рівні обслуговування наших клієнтів.

Основний пріоритет нашої роботи – співпраця починається з малого: для зручності навіть найменшої покупки клієнтів ми докладаємо великих зусиль, зростаємо та удосконалюємося для них. Надійність, порядність, довіра – три кити, на яких базується наша робота.

Персональний підхід до кожного покупця і максимальна увага та турбота про його потреби – визначальні риси магазинів “Оріон”.

Працівники магазину “Оріон” постійно проходять навчання в представництвах компаній – виробників побутової техніки, вивчають новинки ринку, удосконалюють свої професійні вміння та здібності, мають високий рівень професійних знань і є справжніми експертами у галузі побутової техніки.

На усю техніку, придбану у мережі магазинів “Оріон,” надається гарантія та сервіс.Товари у нас Ви зможете купити із найкращим співвідношенням ціни – якості та будете приємно вражені зручними умовами їх оплати та доставки. Навіть найменша покупка буде доставленою до Вас у будь – який куточок України!

Подібні компанії:

“Інтернет-магазин ОРІОН”

  1. Ігор
    15.06.2013 at 18:50 #

    користувався послугами фірми, все супер.

  2. 13.02.2014 at 13:36 #

    Здійснила 2 покупки в цьому магазині. Дуже задоволена роботою. Буду й надалі звертатись!

Додати відгук про компанію