sih32Готель “Леотель”

Адреса: 79012 Україна м.Львів, вул.Лукіяновича, 3

Контактний телефон: +38 093-930-03-29

Тел.факс: +380-032-238-42-86

E-mail: reception@leotel.lviv.ua

Веб-сайт: http://www.leotel.lviv.ua/

Новий комфортабельний готель “Леотель ” розташований в елітному центральному та історичному районі Львова, поруч з вул. Коперника, яка є одним з центрів творчості та культури Львова. Мистецьку та історичну цінність архітектури на вулиці Коперника обов’язково потрібно оцінити . Це : 5 палаців – палац Потоцького, Палац Мистецтв, палац Лозинського (Галерея Мистецтв), палац Бєльських (Будинок вчителя), палац Сапіг (Товариство охорони пам’яток) , також музеї – Львівська галерея мистецтв, Музей «Русалки Дністрової», Музей техніки в приміщенні старого ДЕПО , Музей банківської техніки в Національному банку та багато інших музеїв і пам’яток архітектури.
Готель “Леотель” гостинно запрошує Вас у цікаву мандрівку історичним Львовом та пропонує 20 сучасних, стильних номерів: одномісні, двомісні, тримісні. В кожному номері : ванна кімната, телевізор з плоским екраном та безкоштовний Інтернет. Відмінне співвідношення ціни і якості : одномісні номери- 280. 00грн., двомісні номери 380. 00грн.за добу.
На території готелю для наших гостей є безкоштовна приватна автостоянка.
Наш доброзичливий, уважний персонал працює цілодобово.
“Леотель” – це прекрасне місце для відпочинку з дітьми, романтичного вікенду та затишний куточок для роботи, а також ідеальне місце для знайомства зі столицею Західної України м. Львів. Ми з нетерпінням чекаємо можливості, привітати Вас у готелі «Леотель» !


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію