Фоторедактор на планшеті.

З появою планшетів у багатьох потреба тягати за собою громіздкі ноутбуки (чи нетбуки) відпала сама по собі. Адже інформацію, отриману протягом дня, тепер можна без проблем занотувати, сфотографувати і зберегти на цьому невеликому за розміром пристрої. Крім того, завдяки його здатності з’єднуватися з Інтернетом (за допомогою Wi-Fi або завдяки спеціальному кабелю), можна як зв’язатися з будь-ким в будь-якій точці земного шару, так і отримати інформацію, не відходячи від місця, де виникла потреба її одержати.

Також за допомогою планшета без проблем можна сфотографувати друга, подругу, навколишнє середовище. Він корисний також для студентів чи школярів, яким буває вкрай необхідно відзняти той чи інший конспект або рідкісну книгу. І, на відміну від фото, зроблених за допомогою мобільних телефонів, недоліки на кадрах можна зауважити практично одразу (та і якість зображення, зроблених за допомогою планшета, варто зазначити, буде набагато ліпшою). А отже, відредагувати їх можна одразу, було би бажання. Фотошоп онлайн безкоштовно без проблем зарадить у цій ситуації.

Адже обробити фото онлайн нескладно навіть тим користувачам соціальних мереж, хто не хоче витрачати час на вивчення громіздкого Фотошопа, розбиратися з усілякими шарами у ньому та важкими для сприйняття функціями. А працюючи на планшеті можна навіть не гаяти час на пошуки мишки чи клавіатури. Достатньо доторкнутися пальцем до його екрана – і необхідна дія буде моментально виконана. Це дуже зручно, оскільки як мишка, так і клавіатура, можуть раптово зламатися і, варто зауважити, зазвичай це відбувається дуже невчасно. При цьому цікаво, що працювати на планшеті (навіть на найдешевшій моделі) можна навіть за досить таки низької, навіть мінусової, температури – для цього достатньо придбати спеціальні рукавички. Головне – аби на морозі не сіла батарея.

Крім того, завдяки фотошопу онлайн правити фотографію на планшеті дуже просто. Адже загалом звичайним користувачам достатньо знати, як змінити розмір фотографії, як обрізати фото онлайн, вміти застосовувати ті чи інші фільтри, знати, як можна повернути малюнок, як нанести на зображення те чи інше текстове повідомлення.

При цьому інструменти, завдяки яким можна працювати, знаходяться практично завжди з лівого боку, а кадр, який необхідно відредагувати – с правого. Також дуже зручно, що будь-яку дію, яка не сподобалась користувачеві, у фоторедакторі онлайн можна без проблем скасувати.

Після того, як завдяки певним маніпуляціям фотографія набула чудового, яскравого, неперевершеного вигляду, її обов’язково необхідно запам’ятати її на своєму планшеті. Для цього достатньо натиснути на «Створити картинку», після чого скачати на свій пристрій.

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію