Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nvФабрика “Неомеблі”

Адреса: м. Львів, вул. Личаківська, 227

Контактний телефон: 8-097-43-10-200

Тел.факс: 8-032-251-03-43

E-mail: info@neomebli.com.ua

Веб-сайт: http://www.neomebli.com.ua/

Ми є молодою компанією на меблевому ринку України, але вже зарекомендували себе як стабільний партнер і продавець якісних та недорогих меблів.

Пропонуємо Вашій увазі ліжка з дерев’яного клеєного єврощита (бук). Клеєний меблевий щит – це детально підібрані по кольору і якості дерев’яні ламелі, які зрощені між собою. Відмінність між термінами «масив» і «щит» полягає лише в тому, що в масиві склейка деревини відбувається тільки по довжині, а в щиті ще й по ширині.

Зверніть увагу: всі наші ліжка, виготовлені з масиву бука, виготовляються з меблевого щита екстра-класу, товщиною 20мм. і 40мм. (букові ламелі зрощуються по довжині і ширині , чорні сучки не допускаються). Тобто – це не дешева деревина, покрита шпоном цінної породи (такі вироби найчастіше продаються в різних меблевих компаніях), це виріб повністю виготовлений з масиву.

За своїми характеристиками міцності меблевий клеєний щит не поступається цільній деревині, тому що ламелі поєднуються один з одним попередньо нарізаними шипованими поверхнями за допомогою спеціального клею.
Клеєна продукція володіє усіма властивостями деревини і практично не має властивих дереву недоліків. Головною перевагою клеєних виробів від суцільного масиву дерева є те, що вони не змінюють своєї геометричної форми у процесі експлуатації – не буде усадки, тріщин, скручувань. Вироби з клеєної деревини ніколи не коробить, так як вигин кожної деталі неминуче буде компенсований іншими ламелями.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію