Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nv”Едельвейс” фармацевтична фірма

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 214

Контактний телефон: (0322) 670-970

E-mail: office@edelweiss.lviv.ua

Веб-сайт: www.edelweiss.lviv.ua

Приватне торгово-посередницьке мале підприємство фармацевтична фірма “Едельвейс” було створене у жовтні 1991 року. Сьогодні це одне з найпотужніших підприємств, що працюють на фармацевтичному ринку, та найбільший імпортер лікарських засобів у західному регіоні України. Фірма займається гуртово-роздрібною реалізацією медикаментів і виробів медичного призначення, товарів санітарії та гігієни, адресною доставкою ліків, наданням інформаційно-довідкових та рекламних послуг, видавничою діяльністю, підтримкою соціальних проектів у регіоні.

Наші основні аргументи – широкий спектр аптечного товару, ексклюзивні пропозиції у прайсі, демократична цінова політика, зручна система продажу, чітке дотримання графіку доставок, належне ведення документації, комп’ютеризовані методики роботи, злагоджена робота усіх підрозділів фірми. Завдяки цьому фармацевтична фірма “Едельвейс” залишається надійною і стабільною для партнерів.

Кодекс професійної честі підприємства – це законність напрямків та методів роботи; отримання легальних доходів, сплата всіх видів податків, зборів та платежів; використання інноваційних технічних засобів; принциповий підхід до фаховості працівників; повага і розуміння у відносинах з вітчизняними та зарубіжними партнерами.

Сьогодні стає все більше ліків і все більше зростають вимоги до людей, чия діяльність пов’язана з ними. Гуманістична ідея фармації має бути підкріплена вільною орієнтацією в інформаційному полі, прагненням поглиблювати професійні знання. Фармацевти, провізори та менеджери фармацевтичної фірми «Едельвейс» успішно справляються з цією важливою для суспільства роллю.

«Приймаючи з глибокою вдячністю права і привілеї, пов’язані з дарованим мені найвищим фармацевтичним ступенем, я даю обіцянку протягом усього життя нічим не заплямувати честі мого чину». Це слова з обіцянки магістра фармації, написані ще 100 років тому. Ми цінуємо свою приналежність до цієї шанованої професії і стараємося, щоб нашим привілеєм було добре ім’я серед людей.

Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію